Байерн Мюнхен разби с 4:1 Интер и записа първа победа в рамките на "International Champions Cup".

Баварците отбелязаха всичките си попадения преди почивката, като с хеттрик се отчете Джулиан Грийн, а едно попадение добави Франк Рибери. За "нерадзурите" се разписа Мауро Икарди в добавеното време след груба грешка на Дейвид Алаба.

Младият нападател на баварците Грийн успя да открие резултата още в 7-ата минута след центриране на Алаба.

Байерн игра без Роберт Левандовски и Томас Мюлер, но това не попречи на германския тим да спечели убедително.

Малко след попадението на Грийн, Рибери удвои преднината на баварците отблизо. Пробивът, довел до втория гол, бе дело на младока Фабиан Бенко.

Интер продължи да прави много грешки в средата на терена и поредната от тях беше наказана.

След скоростна контра Рибери подаде на Грийн и той вкара за 3:0 в 30-ата минута. В 35-ата американецът заби третия си гол след нова асистенция на Бенко.

През второто полувреме баварците се отпуснаха и това позволи на Интер да организира няколко интересни атаки. Алаба блокира опасен удар на Родриго Паласио, но в края на мача австрийският национал сбърка в средата на терена и подари топката на Икарди, който технично реализира почетния гол за "нерадзурите".