Отборите на Сент Етиен и Бордо направиха бойко реми 1:1 в мач от седмия кръг на френското първенство.

Равенството прати и двата отбора в тройката на върха с по 14 точки, като днешните съперници изпревариха вкупом шампиона Пари СЖ, който има 13 и остава четвърти. Водач в класирането е Марсилия с 16 пункта.

Холандецът Рики ван Волфсфинкел откри за „зелените“ в 31-вата минута. Само осем по-късно обаче Йори изравни за Бордо и равенството се запази до края.

В третата минута от добавеното време „жирондинците“ поискаха бурно дузпа, виждайки нарушение на вратаря Руфие срещу Морис-Белей, но реферът не съзря нищо нередно в ситуацията и я подмина.

Сент Етиен имаше отчетливо надмощие в мача, но гостите от Бордо играха солидно и не допуснаха да бъдат победени на стадион „Жофроа-Гишар“.