Отборът на Пари Сен Жермен спечели Суперкупата на Франция, след като победи с 4:1 Олимпик Лион.

Рециталът започна още в 9-ата минута. Хавиер Пасторе даде тон, след като засече центриране на Левин Курзава за 1:0.

10 минути по-късно Лукас удвои преднината на ПСЖ. Хавиер Пасторе прати топката успоредно на голлинията, а Лукас успя да се пребори с вратаря и защитник на Лион и да добута топката в мрежата за 2:0.

В 34-ата минута Анхел ди Мария намери Хатем бен Арфа в близост до точката на дузпата, а той с точен удар засече за 3:0.

За 4:0 се разписа Левин Курзава, който беше изведен зад защитата на съперника. Крайния резултат оформи Корентен Толисо за 4:1.

По този начин Унай Емери спечели първия си трофей като старши треньор на Пари Сен Жермен.