Пари Сен Жермен отново не се представи убедително и завърши 1:1 при домакинството си на Сент Етиен от четвъртия кръг на Лига 1.

Старши треньорът на ПСЖ Унай Емери заложи на доста променен състав.

Първата възможност в мача се откри в 9-та минута пред Мюние, който стреля, но Руфие спаси.

Сент Етиен организира добра атака в 26-та минута, когато Ру открадна топката от Курзава, след което нахлу в наказателното поле на домакините и комбинира с Погба, който стреля, но Кевин Трап спаси.

Марко Верати комбинира перфектно с Бен Арфа, който излезе на чудесна позиция и стреля, но Стефан Руфие успя да спаси.

Руфие се намеси решаващо в 35-та минута, когато изпревари Марко Верати при извеждащо подаване към италианския халф.

Анхел ди Мария центрира в наказателното поле на Сент Етиен в 62-та минута, след което Лукас Моура стреля, но неточно.

Пари Сен Жермен получи правото да изпълни дузпа, след като в 65-та минута съдията маркира нарушение на Малкюи срещу Матуиди.

Наказателният удар бе реализиран от Лукас Моура в 66-та минута.

Сент Етиен успя да изравни резултата дълбоко в добавеното време на мача, когато Малкюи центрира в наказателното поле на ПСЖ, където Роберт Берич успя да овладее топката и след това да я вкара във вратата на Кевин Трап.

След това равенство ПСЖ има актив от 7 точки и се намира на трето място във временното класиране, докато Сент Етиен е десети с 5 точки.