Сент Етиен и Монако се неутрализираха за 1:1 във „врящия зелен котел“, както наричан стадион „Жофроа Гишар“. Двата тима вкараха по един гол в началото на двубоя, като и двата паднаха след статични попадения.

Първи се разписа след изпълнение на фаул полският защитник Камил Глик, който протегна крак и вкара топката във вратата на домакините от Сент Етиен. Това стана още в 5-ата минута.

В 18-ата „зелените“ изравниха чрез Лоик Перен също отбеляза след фаул, само че той бе точен с глава. Монако стоеше малко по-добре на терена, но недостатъчно, за да измъкне и трите точки при гостуването си. Монако е втори в таблицата с 23 точки, а Сент Етиен шести с 16.

Гингам постигна важна победа с 1:0 като домакин на Анже с гол на Де Паув в 78-ата минута. Гингам е четвърти в подреждането с 20 точки.