Изненадата във Франция се пече! Тоталният хегемон Пари Сен Жермен е изправен до стената в гостуването си на Лион и пада с 0:2 на почивката.

Ако този развой се запази до края на мача, парижани ще бъдат сполетени от първото си поражение в Лига 1. А с оглед на показаното на терена през първите 45 минути, това ще бъде напълно заслужено.

Домакините от Лион бяха тотален доминант на терена и направиха много хубави неща, с които заслужено взеха аванс от два чисти гола.

Първият от тях падна в 13-та минута а точен беше Макс Корне. Точно преди почивката пък Серхи Дардер направи 2:0 и даде много хляб за размисъл на лидерите в шампионата и почти сигурни шампиони по време на почивката.

Какво се случи през първата част на този мач, можете да видите в прикаченото видео.