Голямата звезда на френския шампион ПСЖ Златан Ибрахимович загатна, че е във великолепна форма. Шведът реализира хеттрик при успеха с 6:2 над хонгконгския ФК Кичии.

Кичии поведе изненадващо още в 6-та минута, след като точен беше Беленкосо. Но още до почивката парижани съсипаха противника си и водеха вече с 4:1, а Ибра наниза две попадения.

Първо младият нападател Ервен Онженда изравни в 11-та минута, а друг младок - Жан-Кристоф Баебек - осъществи пълния обрат в 22-та минута с поредния си гол по време на контролите преди сезона.

След това за три минути се развихри Златан Ибрахимович. В 25-та минута шведът направи 3:1, а само три след това вкара и четвъртото попадение в мача и негово второ до момента.

В 58-та минута отново младият Баебек се разписа за 5:1, а Ибра оформи хеттрика си в 73-та. За хонгконгския клуб остана време да намали тежкото си поражение до 2:6 след попадение в последната минута на Аканда.