Отборът на Фулъм записа поредно поражение във втория ешелон на английския футбол. Лондончани с Николай Бодуров в състава си, загубиха тежко с 3:5 от Нотингам, който оглави временното класиране в Чемпиъншип.

Българинът остана на терена през всичките 90 минути, а през втората част бе декориран в жълто за грубо нарушение.

Тимът на Нотингам Форест бе тимът, който диктуваше събитията на терена, въпреки че през второто полувреме „котиджърс“ успяха да доведат нещата до 3:3. В крайна сметка обаче силите на гостите не стигнаха дори за точката.

Брит Асомбалонга наниза хеттрик, а другите два гола за домакините бяха дело на Джейми Патърсън и Антонио. За Фулъм се разписаха Рос МакКормак, който вкара два и Уго Родайега.

След победата Нотингам оглави класирането с актив от 10 точки, колкото има и втория Норич. Фулъм пък продължава с трагичното си представяне от началото на сезон, като след седем мача има едва една точка в актива си и е допуснал цели 18 гола.