Николай Бодуров изигра пълни 90 минути при равенството 3:3 на неговия Фулъм при гостуването на "котиджърс" на Уигън.

Българският национал получи жълт картон в 32-ата минута на срещата. Форшоу откри за домакините в 9-ата минута от дузпа, а Кристенсен изравни в 30-ата минута на срещата.

Брайън Руис изведе лондончани напред в 36-ата минута на срещата, но Уигън отново изравни в 54-ата чрез Еспиноза.

В 77-ата минута "котиджърс" останаха с човек по-малко, след като червен картон получи Маккормак, който в 72-та минута получи жъл картон, а пет минути по-късно напусна терена.

Малоуни даде нов аванс на домакините в 82-ата минута, но нов гол на Руис възстанови равенството в 88-ата минута с попадение от дузпа.

След това равенство Уигън са 18-ти с 16 точки, а Фулъм са 20-ти с точка по-малко.