Кристъл Палас продължава с добрите си изяви през този сезон и ще посрещне Коледа в подножието на върха. "Орлите" победиха с 2:1 като гости Стоук Сити в напечен мач и зарадваха феновете си.

Конър Уикъм от дузпа даде преднина на лондончани точно преди почивката, в продължението на частта, но отново от 11-те метра Боян Къркич изравни за "грънчарите" в 76-та минута.

За да е пълна драмата, Палас стигна до трите точки в самия край на двубоя, като точен беше Чун Йон Лий в 89-та минута и хвърли в екстаз гостуващата агитка след този развой.

Така лондончани събраха 29 точки, колкото имат още Тотнъм и Манчестър Юнайтед над тях в класирането, а вече четири двубоя не познават поражението. Стоук пък си крета в средата на таблицата.

Какво се случи в този мач, можете да видите в прикаченото видео.