Висшата лига на Англия за пореден път оправда реномето си на първенството, в което е възможно да се случи всичко в последните минути. Това се случи по време на мача между Евертън и Арсенал.

"Карамелите" поведоха с 2:1 в 86-та минута, осъществявайки пълен обрат. И в минутите на продължението се случи истинска, типична, напълно позната английска футболна драма, която остави феновете без дъх.

Изчиствания от голлинията, претенции за дузпа, двоен пропуск на празна врата, изгонване за глупав втори жълт картон на капитана, тръгване на вратаря в атака и задържането му в противниковото наказателно поле...

Всичко това се случи в рамките на по-малко от пет минути в инфарктния завършек на този мач на "Гудисън парк" и наистина феновете има от какво да са доволни и щастливи от видяното. Независимо от кой отбор са.

Припомнете си и вие какво се случи в тези луди минути и изживейте отново тази страхотна емоция.