Манчестър Сити продължи с победния си ход в първенството на Висшата лига. "Гражданите" победиха с 2:0 Уотфорд и са уверен лидер в таблицата за класиране и все още няма допуснат гол във вратата си.

След нулево първо полувреме дойде 47-ата минута, когато Рахийм Стърлинг откри резултата. Девет минути по-късно Фернандиньо удвои и оформи крайния резултат.

Така Сити има 12 точки и голова разлика 10:0.

Ливърпул беше ударен от тежкия чук на Уест Хем. "Чуковете" победиха с класическото 3:0. Ланцини откри резултата в 3-ата минута, а Марк Ноубъл удвои в 29-ата минута.

През втората част домакините останаха с човек по-малко, след като Коутиньо получи за 8 минути два жълти картона и остави съотборниците си в намален състав.

В 79-ата минута численото равенство беше възстановено, след като Ноубъл беше изгонен.

Диафра Сако оформи крайното 3:0 в последната минута на мача.

УБА победи с мъка Стоук Сити като гост с 1:0, след като почти 60 минути играха с двама души повече на терена. В 25-ата минута Афелай беше изгонен, а шест минути по-късно пътя към съблекалните пое и Чарли Адам. Така Стоук завърши мача с девет души.

Победното попадение за УБА дойде в 45-ата минута, след като Рондон се разписа.

Срещите Борнемут - Лестър и Астън Вила - Съндърланд завършиха с равенства. "Лисиците" направиха 1:1, а Вила - 2:2.

Включете се в новия Viber публичен чат на Gong.bg - следете коментарите под новините на журналистите в Гонг!