Николай Бодуров игра цял мач за Фулъм при наистина драматичната загуба от Брентфорд с 1:2 в мача от 18-я кръг на Чемпиъншип.

Българинът се отчете с прекрасни прояви, а на няколко пъти намесите му в отбрана бяха решаващи. Родният национал измъкна съотборниците си напечени ситуации, но въпреки това трите точки отидоха в домакините.

„Котиджърс“ поведоха след 57 минути игра. Хуго Родайега се озова на чудесна позиция, след като получи добра асистенция и откри в полза на гостите за 0:1.

Крехкият аванс Бодуров и компания опазиха до самия край на мача, когато Брентфорд стигна до пълен обрат. В 81-ата минута Харли Дийн възстанови равенството, а в даденото от съдията продължение (91-ата минута) Хота Пелетейро донесе пълния обрат – 2:1.

В класирането Фулъм е на 17-о място с 19 точки, а Брентфорд 4-и с 31.