Не обичам вицовете. Не мога и да ги разказвам. Доста събития от  последните няколко денонощия обаче в България и в родния спорт са  точно като виц. За това вместо анализ, трактовки или коментар, ще ви  разкажа един виц и равносметката оставям на Вас.

Националният ни отбор по футбол договорил контрола с Аржентина.  Гаучосите дошли в София и си казали: „Срещу тези няма да имаме  проблеми, ще оставим само Лео Меси да играе”. Така и направили, Лео  излязъл срещу българите, а аржентинците отишли да се почерпят. Сред  пълните маси и наздравици, решили все пак да проверят какво се случва  на терена, пуснали телевизора, видяли резултат България – Аржентина  0:1, успокоили се, загасили телевизора и продължили с купона. В  89-тата минута пак се сетили за мача, включили плазмата и какво да  видят 1:1, и последен съдийски сигнал. Прибрали се аржентинците в  хотела си и веднага при Меси, а той скромно се оправдал, че не стигнал  до победата срещу България с думите: „Аз каквото трябваше направих  – вкарах в 16-тата минута, а в 19-тата съдията ме изгони!”.