Юношеският национален отбор по футбол, до 19 години, отстъпи с 1:2 на връстниците си от Англия, в контролна среща, играна в Уикъм.

Късен гол на Дъджън Стърлинг донесе успеха на домакините.

Талантът от Тотнъм Маркъс Едуардс откри резултата в деветата минута след продължителна атака и разбъркване в българската отбрана.

В 23-та минута Валентин Йосков имаше страхотна възможност, но не успя да преодолее застаналия на голлинията защитник Камерън Хъмфрис.

Юношата на Левски Станислав Иванов изравни резултата в 70-та минута, след отличен пас на Петър Генчев.

Чак в добавеното време на мача, в 93-та минута, Стърлинг от Челси реализира победния гол за Англия.

България: Даниел Наумов, Ангел Лясков, Алекс Петков, Ивайло Найденов, Ивайло Климентов, Валентин Йосков, Илиян Стефанов, Светослав Ковачев, Петър Генчев, Петко Христов, Мариян Димитров (Андреа Христов 45, Слави Петров 45, Иван Тилев 45, Иван Кирев 58, Станислав Иванов 58, Илия Джамов 78, Владислав Джиков 88)