Локомотив Сф победи Царско село с 2:0 в контрола, играна на комплекса със същото име. Локомотив не срещна особени затруднения срещу тима на домакините, които заедно с железничарите са смятани за основни претенденти за влизане във В група.

Двата отбора са лидери в своите групи, съответно СРГ-север и СРГ-юг, и бе любопитно да се види в чия полза е превъзходството.

Оказа се, че Локомотив има видим превес, който наложи както преди почивката с титулярите, така и след нея, когато в игра влязоха младоци в двата състава.

Калоян Бонев откри със самостоятелен пробив в 21-ата минута. 2:0 с добавка след избиване на вратаря направи Григор Андреев в 48-ата минута.

Локомотив имаше още по няколко изгодни положения в двете полувремена. Царско село също направи две добри ситуации.

В състава на Локо през второто полувреме се появи Владимир Каптиев, играл за последно в Оборище. На полусезона той ще има правото да бъде картотекиран в тима от „Надежда“.

Следващият шампионатен мач на Локо Сф е в неделя от 14 ч. в село Негован срещу местния Сокол.

ЦАРСКО СЕЛО – ЛОКО СФ 0:2

0:1 Калоян Бонев 21

0:2 Григор Андреев 48

ЦАРСКО СЕЛО: Пейков, Иванов, Икономов, Желязков, Бор. Николов, Лозанов, Тодоринов, Янев, Маргаритов, Вълчанов, Тодоров /Женков, Ангелов, Бил. Николов, Ил. Иванов, Велинов, Ив. Иванов, Денисиев, Йорданов/ - Старши треньор – Тодор Янчев.

ЛОКО СФ: Асенов, Удев, Славчев, Караджинов, Вакадинов, Нгуен, Ризов, Ангелов, Андреев, Йорданов, Бонев /Петков, Йочев, Дръндев, Тилев, Пунев, Кандела, Мидилев, Карагьозов, Вл. Каптиев/ Старши треньор – Антон Велков.