Локомотив София спечели 4-ата си убедителна победа от 4-те контроли, които игра. "Железничарите" този път разбиха Кремиковци с 6:1. В предишните си проверки те записаха резултати 7:0, 3:0 и 3:0.

Калоян Бонев откри в 24-ата минута след хубава триходова комбинация с Йордан Ризов и Калоян Ангелов. В 31-ата минута Локо София получи първия  гол във вратата си в контролите, реализиран от Иван Начев.

Калоян Ангелов с шут от 28 метра препарира 42-годишния вратар на Кремиковци Мечкарски в 34-ата минута. 3:1 направи Росен Йорданов в 56-ата минута след пас на Калоян Бонев. За 4:1 вкара с глава след корнер в 67-ата минута поддържащият форма с тима Костадин Велков.

5:1 с изненадващ диагонален изстрел от 30 метра направи Росен Йорданов в 72-ата минута, а крайното 6:1 с глава след корнер оформи Караджинов в 90-ата минута.

Първият официален мач на Локомотив София е в неделя от 17:00 часа на стадион "Локомотив" срещу Надежда Доброславци.

Локомотив София: Драгомир Петков, Петър Христов, Валери Дръндев, Валентин Йочев, Велизар Тасев, Антон Славчев, Румен Горанов, Йордан Ризов, Калоян Ангелов, Радостин Нгуен, Калоян Бонев (Асен Асенов, Дарко Савич, Валентин Удев, Калоян Караджинов, Борис Мидилев, Григор Андреев, Денислав Петров, Росен Йорданов, Веселин Живков, Сибил Карагьозов, Костадин Велков)

Кремиковци: Мечкарски, Милков, Колев, Николов, Тончев, Каменов, Илиев, Райчев, Начев, Калеканов, Милушев