Асът на Голдън Стейт Уориърс Стеф Къри наниза 41 точки за победата на тима си над Финикс Сънс със 116:135 като гост. Това бе 17-и пореден успех за "воините" от началото на сезона.

Къри и компания още в първата четвърт дръпнаха със 17 точки и повече не дадоха шансове на съперника си. За домакините от Финикс Ти Джей Уорън бе най-резултатен с 28 точки.

Джеймс Хардън пък реализира 50 точки за трудната домакинска победа на Хюстън Рокетс над Филаделфия Севънти Сиксърс със 116:114.

Домакините доминираха в по-голямата част от срещата, но отпускане в последната четвърт можеше да им изиграе лоша шега. В заключителната четвърт гостите в един момент имаха 7 точки преднина, но не успяха да я удържат и остават без загуба в шампионата. Общо поредните им поражения с тези от миналия сезон са 27, което се явява антирекорд в НБА. /БГНЕС

Всички резултати от тази нощ в НБА можете да видите ТУК!