Баскетболистите на Кливлънд Кавалиърс победиха Орландо Меdжик в мач от подготовката на двата тима преди старта на сезона в Националната баскетболна асоциация.

Срещата, която се състоя в Кливланд, завърши с резултат 117:102 (31:21, 37:21, 29:27, 20:33) в полза на настоящия шампион. От състава на победителите най-резултатен бе Джордан Макрей, който вкара 20 точки. За Меджик най-много се разписа Джеф Грийн - 19.

В този мач се поразтъпкаха и големите звезди на "Кавалеристите". ЛеБрон Джеймс записа 13 минути на терена и се отчете със 7 точки и 6 асистенции, а Кевин Лав също поигра малко. Кайри Ървинг обаче получи почивка, за да е на линия за старта на сезона. Кампанията в НБА започва на 25 октомври.

В друга среща Юта Джаз нанесе поражение на Финикс Сънс като гост със 104:99 (31:23, 18:22, 26:27, 29:27).