Отборът на Мурсия се наложи с 90:79 /23:27, 21:20, 23:24, 23:18/ при гостуването си на Уникаха в мача от 21-я кръг на Лига Ендеса.

Мурсия започна по-силно срещата, като успя да натрупа 8 точки преднина в първите минути на срещата. В последствие обаче Уникаха съумя да изравни играта и в крайна сметка обърна резултата в своя полза, като затвори първата четвърт при 27:23.

Гостите стартираха силно втората четвърт. Баскетболистите на Мурсия установиха контрол върху играта, като завършиха с аванс от 11 точки /21:10/.

След изключително оспорвана трета четвърт, в която Уникаха завърпи с преднина едва от една точка, 24:23, крайният изход на мача остана да се реши в четвъртата част. В нея Мурсия имаше лек превес, като успя да оползотвори максимално шансовете си и приключи с успех 23:18.

Най-резултатен за Мурсия бе Кампацо с 16 точки, а за Уникаха Алберто Диас записа 5.

В класирането Мурсия е на 8-о място, а Уникаха е 9-и.