Нефтохимик 2010 (Бургас) разгроми като гост Левски със  102:73 (19:23, 29:6, 30:24, 24:20) точки в среща от четвъртия  кръг на Националната баскетболна лига за жени. Домакините спечелиха първата част, но след 29:6 във втората  гостенките направиха обрат и поведоха с 19 точки на почивката -  48:29.

След това баскетболистките на Нефтохимик постепенно  увеличаваха преднината си, а разликата достигна 31 точки при  102:71 1:23 минута преди края. Лидия Върбанова беше най-резултатна за победителките с 25  точки и 9 борби.

Драгана Гобелич направи "дабъл-дабъл" - 24  точки и 10 борби, а 17 точки завърши Борислава Христова. За домакините 28 точки реализира Христина Иванова, а с 15  точки и 8 борби се отличи Радостина Димитрова./БТА