Отборът на Левски за момичета до 15 години единствен продължава без загуба след втория турнир от веригата по волейбол "По пътя на звездите", която е за момичета, родени 2002-2003 година. Надпреварата се организира от първия училищен клуб у нас - ВК Звезди 94, като мачовете се играят в залата на 81 СОУ "Виктор Юго" в квартал "Младост".

Във веригата участват шест столични тима - домакините от Звезди 94, Левски, ЦСКА, Славия, ЦПВК и Локомотив 1929. Организаторите целят повече мачове и придобиване на повече опит за младите волейболистки, като са предвидили изиграването на четири турнира.

Регламентът предвижда в първите три турнира да участват по четири тима, като отборите се въртят и два от тях почиват. В първата надпревара почиваха Левски и Звезди 94, а във втората ЦПВК и Локомотив 1929.

При дебюта си във второто състезание волейболистките на "сините" отбелязаха три категорични победи, като завършиха турнира без загубен гейм. Още на старта жребия определи да се срещнат Левски и ЦСКА, като се получи вечно дерби. "Сините" надиграха категорично "червените" с 3:0, като дадоха заявка за лидерство в турнира. След това волейболистките на "сините" победиха Славия и Звезди 94 също с по 3:0 гейма.

За разлика от първата надпревара, в която имаше само чисти победи, във втория турнир се получиха много интересни и оспорвани мачове, като станаха и изненади. Останалите три тима - ЦСКА, Звезди 94 и Славия си размениха по една победа и две загуби, а в последния мач Славия успя да надиграе ЦСКА с 3:2 гейма. /БТА