Нетрадиционният за волейбола равен резултат се получи в мача между Бешикташ и Марица. Дамите на двата отбора завършиха при 2:2 (19:25, 25:18, 25:20, 23:25) във втората си приятелска среща в зала "БЖК Акатлар" в Истанбул.

С отлична игра на капитанката Радосвета Тенева и на Нася Димитрова, Марица наложи надмощие на допускащия много грешки противник през първата част и я спечели с 25:19. Във втория гейм блокадата бе най-силното оръжие на Бешикташ и донесе на домакините 7 точки за крайното 25:18.

Превесът на туркините продължи и в третия гейм и те излязоха напред след 25:20. В последната част нападението на българските шампионки заработи с пълни обороти и след 5 точки от Симона Димитрова Марица успя да изравни след 25:23.

Туба Шенолу стана топреализатор на мача с 15 точки за Бешикташ. Най-резултатна за гостенките от Пловдив беше Нася Димитрова с 13 точки.