Волейболният ЦСКА записа нова победа в Суперлигата. Армейците се наложиха в своята зала "Васил Симов" над Черно море с 3:0 (25:20, 25:20, 25:18) в първи мач от 15-ия кръг на първенството и оглавиха генералното класиране при равенство в точките с втория Монтана.

Първите два гейма завършиха при резултат 25:20 за възпитаниците на Александър Попов пред около 150 фенове, които подкрепяха червените, пишат от официалния уебсайт на "червените".

В третия гейм гостите се опитаха да окажат по-сериозна съпротива, но ЦСКА направи силна серия в средата на гейма и така не остави никакви шансове за изненада. Подобно на срещата от предния кръг срещу Монтана, ЦСКА достигна до цели осем мачбола при резултат 24:17.

Вторият от тях бе реализиран от червените, които така продължиха поредната си серия през 2017-а година. Най-резултатен за ЦСКА бе Иван Крачев, който записа 15 точки в актива си.

Към момента ЦСКА има баланс от 13 победи и 1 загуба в 14 изиграни срещи. "Армейците" имат да изиграят и отложения мач срещу Нефтохимик.