Волейболният ЦСКА с лекота взе победата над Славия с 3:0 (25:15, 25:20, 25:20) в поредния кръг от Суперлигата, пишат "червените" на официалния си уебсайт.

Момчетата на Александър Попов доминираха от самото начало и затвориха първия гейм бързо с 25:15. Във втората част гостите успяха да стартират равностойно и в началото играта бе точка за точка. След това обаче ЦСКА направи силна серия, която доведе до успех с 25:20 точки. В третата част картината в зала "Васил Симов" не се промени, а червените отново след равностойно начало на гейма стигнаха до безпроблемен успех с 25:20.

Така ЦСКА продължава да бъде на второ място с 11 победи и 1 загуба след 13 изиграни кръга в първенството. "Армейците" са с мач по-малко, защото двубоят с Нефтохимик бе отложен заради гостуването на Амрисвил за Купата на CEV през седмицата. Славия пък е на последно място след 13 загуби в 13 кръга.

Най-резултатен в мача беше Илиян Преспов от Славия с 21 точки.