ЦСКА спечели нова победа в шампионата по волейбол при мъжете. В среща от 11-ия кръг "армейците" победиха с 3:1 (21:25, 25:15, 25:7, 25:10) като гости срещу Тетевен Волей.

Домакините изненадващо победиха с първата част с 25:21, но в следващите три гейма воденият от старши треньора Александър Попов демонстрира по-сериозната си класа и спечели безапелационно. В третата и в четвъртата част Тетевен Волей взе общо само 17 точки.

Най-резултатен за "червените" беше Яни Георгиев с 15 точки, а Смилен Мляков добави още 14 точки. Опитният Христо Цветанов завърши с 12 точки. За домакините Емилиан Мирчев се отличи с 12 точки.

ЦСКА запазва втората си позиция в класирането с актив от 28 точки, докато Тетевен остава на десетото място в шампионата с 9 точки. /БТА