ЦСКА нанесе нова загуба на Пирин Разлог, като се наложи на свой терен с 3:0 гейма (25:23, 25:20, 25:17), в мач от 15-я кръг на Суперлигата по волейбол.

С победата ЦСКА измести Пирин от второто място, а тимът от Разлог, който само до преди няколко дни бе лидер в класирането, вече е четвърти, изместен и от Монтана.

"Червените" постепенно заиграваха по-успешно с хода на двубоя, за да го приключат без да дадат гейм на съперника.

ЦСКА поведе с няколко точки рано в двубоя, но Пирин бързо се върна и изравни ситуацията в зала "Васил Симов". След няколко равенства в резултата, гостите дори поведоха на второто техническо прекъсване, за да вземат две точки аванс. Последваха обаче силни минути за

ЦСКА и сериозни грешки на състава от Разлог направиха нов обрат в първия гейм. В крайна сметка ЦСКА с много концентрирана игра и желание взе частта с 25:23.

Вторият гейм бе отново оспорван и равностоен, без някой да успее да вземе преднина на техническите прекъсвания. Нови добри минути в края на периода обаче донесоха успеха на "армейците" и в него, след 25:20.

В третия гейм вече "червените" имаха тотално надмощие, като разликата в полза на ЦСКА скочи още в началото и без особени проблеми домакините стигнаха до 25:17, с което затвориха успешно срещата.