Давид Перон вкара 3:57 минути след началото на продължението за победа на Лас Вегас с 3:2 срещу Уинипег, която е 34-а през сезона за Голдън Найтс. С това те се превърнаха в първия новоприсъединил се отбор към НХЛ с подобно постижение.

Джетс бяха по-активни в продължението, но така и не успяха да вкарат шайбата зад голлинията. В една от малкото си възможности пък Перон видя празно пространство и стреля високо над ръкавицата на Конър Хелебюк за победата. Вратарят спаси други 28 удара, но допусна голове срещу Перон, Райли Смит и Ерик Хаула.

Кайл Конър изравни за Уинипег 2:36 минути преди сирената, а Джоел Армиа завърши мача с гол и асистенция в полза на Джетс. Те пък загубиха възможността да свалят Лас Вегас от първото място на запад.

Голдън Найтс водят в конференцията с актив от 72 точки, а Тампа Бей оглавява генералното подреждане с една повече след победа със 7:4 срещу Калгари. Алекс Килърн вкара два гола и подаде за други два в полза на "Светкавиците", които нанизаха четири безответни шайби в последната третина.

Пека Рине спаси 19 удара, а Филип Форсберг записа гол и асистенция за победа на Нешвил с 5:0 срещу Лос Анджелис. Крейг Смит, Кале Ярнкрок, Колтън Сисон и Виктор Арвидсон също се разписаха за "Хищниците", които са само на две точки от Уинипег в Централната дивизия и към този момент са трети сийд в Западната конференция.

С две точки зад Нешвил остана Сейнт Луис, който отстъпи с 1:3 на втория на Изток - Бостън. Туука Раск спаси 32 удара на вратата на "Мечоците" и спечели поне точка с отбора си в 19-и пореден мач, а Давид Крейчи, Патрис Бержерон и Дейвид Бакс вкараха головете. /БТА