Филип Форсберг отбеляза гол в 1:07 минута на продължението при победата на Нешвил като гост над Колорадо с 4:3 в среща от редовния сезон на НХЛ. Нешвил записа осми пореден успех в Лигата, девети пореден и трети за сезона срещу Колорадо.

Райън Елис изравни 3:3 1:06 минута преди края, а останалите попадения вкараха Остин Уотсън и Кайл Търис. Вратарят Пека Рине направи 22 спасявания. За Колорадо точни бяха Никита Задаров, Мат Нието и Мико Рантанен.

Якоб Силфверберг и Кори Пери реализираха по две попадения при победата на Анахайм срещу Чикаго с 6:3. Рикард Ракел и Маркъс Питърсън също се разписаха за победителите.
Ник Шмолц на два пъти и Томас Юрко отбелязаха головете за Чикаго.

Флорида записа шести пореден успех, след като спечели с 4:1 срещу Филаделфия. Евгени Дадонов вкара два гола за домакините, а вратарят Роберто Луонго направи 39 спасявания.

Лас Вегас спечели гостуването си на Ню Джърси с 3:2 с попадения на Томаш Татар, Дерик Ингланд и Дайвид Перон. Уинипег победи Каролина с 3:2, а Патрик Лейн отбеляза два гола във втори пореден мач.

Кълъмбъс надделя над Сан Хосе с 4:2, а Артьоми Панарин се отличи с две попадения. Минесота победи Детройт с 4:1 с попадения на Ерик Стаал, Зак Париси и Джейсън Закър, който беше точен на два пъти. Джъстин Абделкейдър вкара единственото попадение за Детройт. /БТА