На провелото се 35-то издание на турнира по бокс "Златна ръкавица Войводина" в Сърбия, българите завоюваха два златни, един сребърен и три бронзови медали.

При девойките в категория до 48кг. Еми-Мари Тодорова грабна златото, като победи убедително индийката Шарма Анжали. Българката бе наградена и с купа за „най-техничен боксьор“ на турнира.

При младежите в категория до 56кг. Боян Асенов победи казахстанския боксьор Мохамедали Сидик с пълно съдийско единодушие и заслужено спечели своя златен медал.
На финала в категория до 64кг. Аслъхан Мехмедова загуби от рускинята Екатерина Динник и остана със сребро.

С бронзови отличия останаха: Венсан Киркоров в категория до 56кг., Янко Илиев в категория до 60кг. и Мартин Иванов в категория до 69кг.