Livescore

Днес
  • Класиране България България / Първа лига
    67 ' Дунав
    Дунав
    1 :2
    Локомотив Пд
    Локомотив Пд
    20:00 Нефтохимик
    Нефтохимик
    -:-
    Пирин
    Пирин
  • Класиране Испания Испания / Примера дивисион, Испания
    21:45 Виляреал ФК
    Виляреал ФК
    -:-
    Спортинг Хихон
    Спортинг Хихон
  • Класиране Германия Германия / Първа Бундеслига, Германия
    21:30 Байер Леверкузен
    Байер Леверкузен
    -:-
    Шалке 04
    Шалке 04
  • Класиране Италия Италия / Серия А, Италия
    21:45 Аталанта Бергамо
    Аталанта Бергамо
    -:-
    Ювентус
    Ювентус
  • Класиране Франция Франция / Лига 1, Франция
    21:45 Анже
    Анже
    -:-
    Олимпик Лион
    Олимпик Лион
  • Класиране Англия Англия / Чемпиъншип, Англия
    21:45 Кардиф Сити
    Кардиф Сити
    -:-
    Нюкасъл Юнайтед
    Нюкасъл Юнайтед
  • Класиране Испания Испания / Сегунда дивисион, Испания
    21:00 Елче
    Елче
    -:-
    Алмерия
    Алмерия
  • Класиране Германия Германия / Втора Бундеслига, Германия
    19:30 Бохум
    Бохум
    -:-
    Динамо Дрезден
    Динамо Дрезден
    19:30 Санкт Паули
    Санкт Паули
    -:-
    Хайденхайм
    Хайденхайм
    19:30 Унион Берлин
    Унион Берлин
    -:-
    Зандхаузен
    Зандхаузен
  • Класиране Турция Турция / Супер Лиг, Турция
    20:00 Газиантепспор
    Газиантепспор
    -:-
    Кардемир Карабукспор
    Кардемир Карабукспор
  • Класиране Португалия Португалия / Примейра Лига, Португалия
    22:30 Витория Сетубал
    Витория Сетубал
    -:-
    Витория Гимараеш
    Витория Гимараеш
  • Класиране Шотландия Шотландия / Премиършип, Шотландия
    21:45 Рос Каунти
    Рос Каунти
    -:-
    Инвърнес
    Инвърнес
  • Класиране Белгия Белгия / Про лига, Белгия
    21:30 Стандард Лиеж
    Стандард Лиеж
    -:-
    Юнион Сен-Жилоаз
    Юнион Сен-Жилоаз
  • Словакия Словакия / Супер лига, Словакия
    19:00 АС Тренчин
    АС Тренчин
    -:-
    Жилина
    Жилина
  • Финландия Финландия / Каконен: Лохко Похьонен
    25 ' Klubi-04
    Klubi-04
    1 :0
    Legirus Inter
    Legirus Inter
    26 ' KaPa
    KaPa
    0 :0
    EsPa
    EsPa
  • Хърватска Хърватска / Втора дивизия, Хърватия
    FT Sesvete
    Sesvete
    1 :0
    ХНК Горица
    ХНК Горица
  • Колумбия Колумбия / Примера А: Клаусура, Колумбия
    FT Америка де Кали
    Америка де Кали
    0 :1
    Санта Фе
    Санта Фе
  • Венецуела Венецуела / Примера дивисион: Апертура, Венецуела
    FT Каракас
    Каракас
    3 :1
    Атлетико Венецуела
    Атлетико Венецуела
  • Чехия Чехия / Чешка Лига
    19:00 Височина Ихлава
    Височина Ихлава
    -:-
    Збройовка Бърно
    Збройовка Бърно
    21:15 Прибрам
    Прибрам
    -:-
    Спарта Прага
    Спарта Прага
  • Чехия Чехия / Национална футболна лига, Чехия
    19:00 Чешке Будейовице
    Чешке Будейовице
    -:-
    Власим
    Власим
    19:00 СК Сигма Олмоуц
    СК Сигма Олмоуц
    -:-
    Баник Соколов
    Баник Соколов
  • Чехия Чехия / Чехия, 3. Лига, CFL
    19:00 Хоровичко
    Хоровичко
    -:-
    Писек
    Писек
  • Египет Египет / Премиер лига, Египет
    90+2 ' Tanta
    Tanta
    0 :0
    Замалек
    Замалек
    19:30 Исмаили
    Исмаили
    -:-
    Ал Марси
    Ал Марси
  • Холандия Холандия / Еерсте Дивизие, Холандия
    21:00 НАК Бреда
    НАК Бреда
    -:-
    ФК Осс
    ФК Осс
    21:00 Камбур
    Камбур
    -:-
    ФК Айндховен
    ФК Айндховен
    21:00 Дордрехт
    Дордрехт
    -:-
    ФК Емен
    ФК Емен
    21:00 Де Граафшап
    Де Граафшап
    -:-
    Ахилес '29
    Ахилес '29
    21:00 Хелмонд Спорт
    Хелмонд Спорт
    -:-
    Алмер Сити
    Алмер Сити
    21:00 ПСВ II
    ПСВ II
    -:-
    Телстар
    Телстар
    21:00 ВВВ Венло
    ВВВ Венло
    -:-
    Аякс II
    Аякс II
    21:00 Волендам
    Волендам
    -:-
    МВВ Маастрихт
    МВВ Маастрихт
    21:00 РКС Ваалвайк
    РКС Ваалвайк
    -:-
    Фортуна Ситард
    Фортуна Ситард
  • Малта Малта / Първа дивизия, Малта
    19:00 Пиета Хотспърс
    Пиета Хотспърс
    -:-
    Мелита
    Мелита
    21:15 Виториоса Старс
    Виториоса Старс
    -:-
    Рабат Аякс
    Рабат Аякс
  • Германия Германия / 3. Liga
    20:00 Fortuna Koln
    Fortuna Koln
    -:-
    Падерборн
    Падерборн
  • Германия Германия / Regionalliga: Nordost
    19:00 Babelsberg
    Babelsberg
    -:-
    Energie Cottbus
    Energie Cottbus
    19:00 Carl Zeiss Jena
    Carl Zeiss Jena
    -:-
    RB Leipzig II
    RB Leipzig II
    19:15 Bayern Hof
    Bayern Hof
    -:-
    Unterhaching
    Unterhaching
    19:30 Ahlen
    Ahlen
    -:-
    Schalke II
    Schalke II
    19:30 Augsburg II
    Augsburg II
    -:-
    Bayern II
    Bayern II
    19:30 Illertissen
    Illertissen
    -:-
    Rosenheim
    Rosenheim
    20:00 Херта Берлин II
    Херта Берлин II
    -:-
    Luckenwalde
    Luckenwalde
    20:00 Steinbach
    Steinbach
    -:-
    Worms
    Worms
    20:00 Buchbach
    Buchbach
    -:-
    Ingolstadt II
    Ingolstadt II
    20:00 Burghausen
    Burghausen
    -:-
    SpVgg Bayreuth
    SpVgg Bayreuth
    20:00 Schweinfurt
    Schweinfurt
    -:-
    Memmingen
    Memmingen
    20:30 Drochtersen / Assel
    Drochtersen / Assel
    -:-
    Hannover II
    Hannover II
    20:30 Wuppertaler
    Wuppertaler
    -:-
    Sprockhovel
    Sprockhovel
    20:30 FC 08 Homburg
    FC 08 Homburg
    -:-
    Walldorf
    Walldorf
  • Германия Германия / Oberliga: Mittelrhein
    19:00 Chemie Leipzig
    Chemie Leipzig
    -:-
    Bernburg
    Bernburg
    19:30 Dassendorf
    Dassendorf
    -:-
    Curslack-Neuengamme
    Curslack-Neuengamme
    19:30 Spielberg
    Spielberg
    -:-
    Astoria Walldorf II
    Astoria Walldorf II
    19:45 Halstenbek-Rellingen
    Halstenbek-Rellingen
    -:-
    Niendorfer TSV
    Niendorfer TSV
    19:45 Bremer
    Bremer
    -:-
    Schwachhausen
    Schwachhausen
    20:00 Plauen
    Plauen
    -:-
    Jena II
    Jena II
    20:00 Brinkumer
    Brinkumer
    -:-
    Aumund-Vegesack
    Aumund-Vegesack
    20:15 Buxtehuder
    Buxtehuder
    -:-
    SC Victoria Hamburg
    SC Victoria Hamburg
    20:30 Victoria Seelow
    Victoria Seelow
    -:-
    Strausberg
    Strausberg
    20:30 Germania Halberstadt
    Germania Halberstadt
    -:-
    Sandersdorf
    Sandersdorf
    20:30 Barmbek-Uhlenhorst
    Barmbek-Uhlenhorst
    -:-
    Concordia Hamburg
    Concordia Hamburg
    20:30 Osdorf
    Osdorf
    -:-
    Rugenbergen
    Rugenbergen
    20:30 Cloppenburg
    Cloppenburg
    -:-
    Blau WeiY Bornreihe
    Blau WeiY Bornreihe
    20:30 Rot-Weiss Frankfurt
    Rot-Weiss Frankfurt
    -:-
    Viktoria Griesheim
    Viktoria Griesheim
  • Сърбия Сърбия / Първа лига, Сърбия
    17:30 OFK Odzaci
    OFK Odzaci
    -:-
    Пролетер Нови Сад
    Пролетер Нови Сад
    17:30 Сиделич Белград
    Сиделич Белград
    -:-
    Мачва Шабац
    Мачва Шабац
  • Белгия Белгия / Втора дивизия, Белгия
    21:30 Серкъл Брюж
    Серкъл Брюж
    -:-
    Тюбиз
    Тюбиз
    21:30 ОХ Льовен
    ОХ Льовен
    -:-
    Ломел Юнайтед
    Ломел Юнайтед
  • Ангола Ангола / Гирабола, Ангола
    17:00 Рекреативо да Каала
    Рекреативо да Каала
    -:-
    Progresso Lunda Sul
    Progresso Lunda Sul
    17:00 Деспортиво да Юила
    Деспортиво да Юила
    -:-
    Прогресо
    Прогресо
    17:00 Desportivo JGM
    Desportivo JGM
    -:-
    ASA
    ASA
    17:00 Онзе Бравос
    Онзе Бравос
    -:-
    Петро де Луанда
    Петро де Луанда
    17:00 Саграда Есперанса
    Саграда Есперанса
    -:-
    Santa Rita
    Santa Rita
  • Йордания Йордания / Лига
    27 ' Ал Хюсеин
    Ал Хюсеин
    0 :0
    Шабаб Ал Ордон
    Шабаб Ал Ордон
  • Естония Естония / Висша лига
    19:00 ФК Талин Левадия
    ФК Талин Левадия
    -:-
    Parnu
    Parnu
    19:00 Tulevik
    Tulevik
    -:-
    ФК Флора Талин
    ФК Флора Талин
    19:30 Тамека
    Тамека
    -:-
    Номе Калю
    Номе Калю
  • Узбекистан Узбекистан / ПФЛ, Узбекистан
    FT Машал
    Машал
    1 :0
    Буньодкор
    Буньодкор
    FT Пактакор
    Пактакор
    1 :0
    Навбахор
    Навбахор
  • Албания Албания / Суперлига, Албания
    20:00 КФ Тирана
    КФ Тирана
    -:-
    Партизани Тирана
    Партизани Тирана
  • Тунис Тунис / Лига 1, Тунис
    64 ' Бизертен
    Бизертен
    1 :0
    Стад Габезиен
    Стад Габезиен
    68 ' Керуан
    Керуан
    1 :0
    Хаммам-Лиф
    Хаммам-Лиф
    65 ' Tataouine
    Tataouine
    1 :2
    Зарзис
    Зарзис
  • Чили Чили / Примера Б: Апертура - Втора фаза, Чили
    22:30 Унион Ла Калера
    Унион Ла Калера
    -:-
    Сантиаго Морнинг
    Сантиаго Морнинг
  • Швеция Швеция / Суперетан
    20:00 Фалкенберг
    Фалкенберг
    -:-
    ГАИС
    ГАИС
  • ОАЕ ОАЕ / Арабиан Гълф Лийг, ОАЕ
    90+2 ' Ал Шабаб
    Ал Шабаб
    1 :0
    Al Dhafra
    Al Dhafra
    19:45 Диба Ал Фуджайра
    Диба Ал Фуджайра
    -:-
    Ал Уасл
    Ал Уасл
    19:45 Eмирейтс
    Eмирейтс
    -:-
    Ал Итихад Калба
    Ал Итихад Калба
    19:45 Ал Насър
    Ал Насър
    -:-
    Бани Яс
    Бани Яс
  • Турция Турция / 1. Лиг, Турция
    HT Мерсин
    Мерсин
    0 :1
    Ескишехирспор
    Ескишехирспор
    HT Самсунспор
    Самсунспор
    0 :1
    Юмраниеспор
    Юмраниеспор
    25 ' Сивасспор
    Сивасспор
    1 :0
    Гиресунспор
    Гиресунспор
  • Мароко Мароко / Ботола Про
    19:30 Дифа Ел Жадида
    Дифа Ел Жадида
    -:-
    ФАР Рабат
    ФАР Рабат
    21:30 Олимпик Сафи
    Олимпик Сафи
    -:-
    Кавкаб Маракеш
    Кавкаб Маракеш
  • Дания Дания / Суперлига, Дания
    19:00 Одензе
    Одензе
    -:-
    Хорсенс
    Хорсенс
    21:15 Рандерс
    Рандерс
    -:-
    Есберг
    Есберг
  • Южна Африка Южна Африка / ПСЛ, ЮАР
    21:00 Golden Arrows
    Golden Arrows
    -:-
    Мамелъди Съндаунс
    Мамелъди Съндаунс
    21:00 Highlands
    Highlands
    -:-
    Bidvest Wits
    Bidvest Wits
  • Израел Израел / Лига Леумит, редовен сезон, Израел
    FT Апоел Акре
    Апоел Акре
    0 :0
    Апоел Рамат Ган
    Апоел Рамат Ган
    FT Апоел Бней Лод
    Апоел Бней Лод
    1 :1
    Hapoel Katamon
    Hapoel Katamon
    FT Макаби Ахи Назарет
    Макаби Ахи Назарет
    4 :3
    Апоел Петах Тиква
    Апоел Петах Тиква
    FT Макаби Нетания
    Макаби Нетания
    2 :1
    Beitar Tel Aviv Ramla
    Beitar Tel Aviv Ramla
    FT Hapoel Afula
    Hapoel Afula
    0 :0
    Ironi Nesher
    Ironi Nesher
    FT Апоел Йерусалим
    Апоел Йерусалим
    1 :1
    Ирони Рамат Ашарон
    Ирони Рамат Ашарон
    FT Апоел Ришон Лецион
    Апоел Ришон Лецион
    1 :2
    Maccabi Herzliya
    Maccabi Herzliya
    FT Maccabi Shaaraim
    Maccabi Shaaraim
    4 :1
    Апоел Назарет Илит
    Апоел Назарет Илит
  • Китай Китай / Супер лига, Китай
    FT Гуанджоу Р и Ф
    Гуанджоу Р и Ф
    1 :3
    Guizhou Zhicheng
    Guizhou Zhicheng
  • Ирландия Ирландия / Първа дивизия, Ирландия
    21:45 Бохемианс Дъблин ФК
    Бохемианс Дъблин ФК
    -:-
    Фин Харпс ФК
    Фин Харпс ФК
    21:45 Корк Сити ФК
    Корк Сити ФК
    -:-
    Брей Уондърърс АФК
    Брей Уондърърс АФК
    21:45 Дери Сити ФК
    Дери Сити ФК
    -:-
    Сейнт Патрикс
    Сейнт Патрикс
    21:45 Дрогеда Юнайтед ФК
    Дрогеда Юнайтед ФК
    -:-
    Слиго Роувърс ФК
    Слиго Роувърс ФК
    21:45 Galway
    Galway
    -:-
    Дъндолк ФК
    Дъндолк ФК
    22:00 Шамрок Роувърс ФК
    Шамрок Роувърс ФК
    -:-
    Лимерик 37 ФК
    Лимерик 37 ФК
  • Ирландия Ирландия / Първа дивизия: Редовен сезон, Ирландия
    21:45 Шелбърн Дъблин ФК
    Шелбърн Дъблин ФК
    -:-
    Коб Рамблърс
    Коб Рамблърс
    21:45 Уотърфорд Юнайтед ФК
    Уотърфорд Юнайтед ФК
    -:-
    ФК УСД
    ФК УСД
    22:00 Уексфорд Ятс ФК
    Уексфорд Ятс ФК
    -:-
    Cabinteely
    Cabinteely
  • Швейцария Швейцария / Super League
    20:45 Люцерн
    Люцерн
    -:-
    Базел
    Базел
  • Полша Полша / Екстракласа, Полша
    19:00 Арка Гдиня 1929
    Арка Гдиня 1929
    -:-
    ГКС Пиаст Гливице
    ГКС Пиаст Гливице
    21:30 Лех Познан
    Лех Познан
    -:-
    Корона Киелце
    Корона Киелце
  • Полша Полша / Първа лига, Полша
    20:00 Хробри Глогов
    Хробри Глогов
    -:-
    Горник Забрзе
    Горник Забрзе
    20:00 Знич Прушков
    Знич Прушков
    -:-
    Стал Миелец
    Стал Миелец
    21:45 Подбескидзе Белско Бяла
    Подбескидзе Белско Бяла
    -:-
    АСПН Миедз Легница
    АСПН Миедз Легница
  • Полша Полша / Втора лига, Полша
    20:00 Polonia Bytom
    Polonia Bytom
    -:-
    Розвой Катовице
    Розвой Катовице
    20:00 Polonia Warszawa
    Polonia Warszawa
    -:-
    Radomiak Radom
    Radomiak Radom
  • southamerica southamerica / Копа Либертадорес
    FT Насионал
    Насионал
    3 :0
    Чапекоензе СК
    Чапекоензе СК
    FT Зулия
    Зулия
    1 :1
    Ланус
    Ланус
    FT Емелек
    Емелек
    1 :2
    Ривър Плейт Монтевидео
    Ривър Плейт Монтевидео
    FT Гремио РС
    Гремио РС
    4 :1
    Гуарани Кампинас
    Гуарани Кампинас
    FT Спорт Бойс
    Спорт Бойс
    1 :3
    Годой Крус
    Годой Крус
  • Сингапур Сингапур / С.Лига: Изпадащи, Сингапур
    FT Home United
    Home United
    3 :0
    Гейланг Интернешънъл
    Гейланг Интернешънъл
    FT DPMM FC
    DPMM FC
    0 :1
    Tampines Rovers
    Tampines Rovers
  • Австрия Австрия / Първа лига, Австрия
    19:30 Блау Вайс Линц
    Блау Вайс Линц
    -:-
    Хорн
    Хорн
    19:30 ФАК Тийм фюр Виен
    ФАК Тийм фюр Виен
    -:-
    Лиферинг
    Лиферинг
    19:30 Капфенбергер SV
    Капфенбергер SV
    -:-
    Аустрия Лустенау
    Аустрия Лустенау
    21:30 Виенер Нойстад
    Виенер Нойстад
    -:-
    Wattens
    Wattens
  • Австрия Австрия / Регионаллига:Център, Австрия
    26 ' St. Polten II
    St. Polten II
    1 :0
    Austria Wien II
    Austria Wien II
    19:00 Stadl-Paura
    Stadl-Paura
    -:-
    Пашинг
    Пашинг
    19:30 Hohenems
    Hohenems
    -:-
    Altach (Am)
    Altach (Am)
    20:00 Admira II
    Admira II
    -:-
    Amstetten
    Amstetten
    20:00 First Vienna
    First Vienna
    -:-
    Ebreichsdorf
    Ebreichsdorf
    20:00 Ritzing
    Ritzing
    -:-
    Traiskirchen
    Traiskirchen
    20:00 Хартберг
    Хартберг
    -:-
    Унион Сейнт Флориан
    Унион Сейнт Флориан
    20:00 Калсдорф
    Калсдорф
    -:-
    Лафниц
    Лафниц
    20:00 Вайц
    Вайц
    -:-
    Волфсберг
    Волфсберг
    20:00 Форвартс Щаер
    Форвартс Щаер
    -:-
    Аустрия Клагенфурт
    Аустрия Клагенфурт
    20:00 Дорнбирн
    Дорнбирн
    -:-
    Грьодих
    Грьодих
    20:00 Eugendorf
    Eugendorf
    -:-
    A. Salzburg
    A. Salzburg
    20:00 Johann
    Johann
    -:-
    Seekirchen
    Seekirchen
    20:00 SAK 1914
    SAK 1914
    -:-
    Saalfelden
    Saalfelden
    20:00 Schwaz
    Schwaz
    -:-
    Kufstein
    Kufstein
    20:00 Wacker Innsbruck (Am)
    Wacker Innsbruck (Am)
    -:-
    Лиферинг
    Лиферинг
    21:00 Schwechat
    Schwechat
    -:-
    Щадлау
    Щадлау
  • Тайланд Тайланд / Тай Премиър Лийг, Тайланд
    FT Pattaya United
    Pattaya United
    2 :3
    Siam Navy
    Siam Navy
  • Франция Франция / Лига 2, Франция
    21:00 Амиен
    Амиен
    -:-
    АК Аячо
    АК Аячо
    21:00 Бург-Перона
    Бург-Перона
    -:-
    Сошо
    Сошо
    21:00 Газелек Аячо
    Газелек Аячо
    -:-
    Валансиен ФК
    Валансиен ФК
    21:00 Олимпик Ним
    Олимпик Ним
    -:-
    Оксер
    Оксер
    21:00 Шамоа Ниор
    Шамоа Ниор
    -:-
    Стад Дьо Реймс
    Стад Дьо Реймс
    21:00 Орлеан 45
    Орлеан 45
    -:-
    Ред Стар ФК 93
    Ред Стар ФК 93
    21:00 Страсбург
    Страсбург
    -:-
    Льо Авър
    Льо Авър
    21:00 Тур ФК
    Тур ФК
    -:-
    Клермон Фуут
    Клермон Фуут
  • Франция Франция / Насионал, Франция
    21:00 Belfort
    Belfort
    -:-
    Седан
    Седан
    21:00 Булон Сюр Мер
    Булон Сюр Мер
    -:-
    Париж ФК
    Париж ФК
    21:00 КА Бастия
    КА Бастия
    -:-
    Авранш
    Авранш
    21:00 Конкарно
    Конкарно
    -:-
    Кретей
    Кретей
    21:00 Епинал
    Епинал
    -:-
    Шатору
    Шатору
    21:00 Les Herbiers
    Les Herbiers
    -:-
    Beziers
    Beziers
    21:00 Lyon Duchere
    Lyon Duchere
    -:-
    Дюнкерк
    Дюнкерк
  • Украйна Украйна / Persha Liga
    18:00 Черкази Днипро
    Черкази Днипро
    -:-
    Иличевец
    Иличевец
    18:00 Хелиос
    Хелиос
    -:-
    Оболон Бровар
    Оболон Бровар
  • Аржентина Аржентина / Прим Б Метро, Аржентина
    FT Deportivo Moron
    Deportivo Moron
    5 :0
    Excursionistas
    Excursionistas
  • Аржентина Аржентина / Прим Д Метро: Редовен сезон, Аржентина
    21:30 Central Ballester
    Central Ballester
    -:-
    Centro Espanol
    Centro Espanol
    21:30 Ituzaingó
    Ituzaingó
    -:-
    Lugano
    Lugano
  • Словения Словения / Първа лига, Словения
    21:00 НК Домжале
    НК Домжале
    -:-
    Рудар
    Рудар
  • Финландия Финландия / Вейкауслига
    20:00 СИК Ялкапалокеро
    СИК Ялкапалокеро
    -:-
    HIFK
    HIFK
  • Румъния Румъния / Лига 1, Румъния
    20:30 КС Конкордия Чиайна
    КС Конкордия Чиайна
    -:-
    CSM Iasi
    CSM Iasi
  • Мексико Мексико / Mexico: Liga De Ascenso - Apertura - Play Offs
    FT Lobos BUAP
    Lobos BUAP
    2 :0
    Zacatecas
    Zacatecas
  • Русия Русия / Russia: Youth League
    FT Lokomotiv Moscow U21
    Lokomotiv Moscow U21
    1 :3
    Rubin Kazan U21
    Rubin Kazan U21
  • Аржентина Аржентина / Argentina: Primera C Metropolitana
    21:30 Defensores Unidos
    Defensores Unidos
    -:-
    Sportivo Italiano
    Sportivo Italiano
    21:30 Депортиво Мерло