Днес
  • Международен Клубове Международен Клубове / Шампионска лига
    17:00 Астана
    Астана
    -:-
    Легия Варшава
    Легия Варшава
    19:30 Динамо Киев
    Динамо Киев
    -:-
    Йънг Бойс
    Йънг Бойс
    19:45 Залцбург
    Залцбург
    -:-
    Риека
    Риека
    20:00 Апоел Бе`ер Шева
    Апоел Бе`ер Шева
    -:-
    Лудогорец
    Лудогорец
    21:00 ФК Виторул Констанца
    ФК Виторул Констанца
    -:-
    АПОЕЛ Никозия
    АПОЕЛ Никозия
    21:20 Марибор
    Марибор
    -:-
    ФХ Хафнарфьордур
    ФХ Хафнарфьордур
    21:45 Ница
    Ница
    -:-
    Аякс
    Аякс
    21:45 Селтик
    Селтик
    -:-
    Розенборг БК
    Розенборг БК
    22:00 Клуб Брюж
    Клуб Брюж
    -:-
    Истанбул Башакшехир
    Истанбул Башакшехир
  • Литва Литва / А Лига, Литва
    18:00 Utenis Utena
    Utenis Utena
    -:-
    ФК Атлантас Клайпеда
    ФК Атлантас Клайпеда
  • Литва Литва / 1 Лига: Група за изпадане, Литва
    18:00 Zalgiris II
    Zalgiris II
    -:-
    Koralas Klaipeda
    Koralas Klaipeda
    19:00 ФК Паланга
    ФК Паланга
    -:-
    Даинава
    Даинава
  • Колумбия Колумбия / Примера Б: Клаусура, Колумбия
    FT Депортиво Перейра
    Депортиво Перейра
    1 :0
    Реал Сантандер
    Реал Сантандер
  • Малайзия Малайзия / Супер Лига, Малайзия
    16:00 Дарул Такзим
    Дарул Такзим
    -:-
    Перак
    Перак
    16:00 ПКНС
    ПКНС
    -:-
    ПБДКТ Т-Тийм
    ПБДКТ Т-Тийм
    16:00 Фелда Юнайтед
    Фелда Юнайтед
    -:-
    Селангор
    Селангор
    16:00 Кедах
    Кедах
    -:-
    Келантан
    Келантан
    16:00 Malacca United
    Malacca United
    -:-
    Саравак
    Саравак
    16:00 Пулау Пинанг
    Пулау Пинанг
    -:-
    Паханг
    Паханг
  • Германия Германия / Regionalliga: Nordost
    20:00 Buchbach
    Buchbach
    -:-
    1860 Мюнхен
    1860 Мюнхен
  • Германия Германия / Oberliga: Mittelrhein
    19:30 Aschaffenburg
    Aschaffenburg
    -:-
    Aubstadt
    Aubstadt
    19:30 Hankofen-Hailing
    Hankofen-Hailing
    -:-
    Vilzing
    Vilzing
    19:30 Schwabmunchen
    Schwabmunchen
    -:-
    Schwaben Augsburg
    Schwaben Augsburg
    19:30 Jahn Forchheim
    Jahn Forchheim
    -:-
    DJK Bamberg
    DJK Bamberg
    19:30 Rain/Lech
    Rain/Lech
    -:-
    Munich 1860 II
    Munich 1860 II
    19:30 Ammerthal
    Ammerthal
    -:-
    Erlangen
    Erlangen
    19:30 Grossbardorf
    Grossbardorf
    -:-
    Wurzburger Kickers II
    Wurzburger Kickers II
    19:30 Sand
    Sand
    -:-
    Gebenbach
    Gebenbach
    19:30 Wurzburger FV
    Wurzburger FV
    -:-
    Erlenbach
    Erlenbach
    19:30 Ismaning
    Ismaning
    -:-
    Pullach
    Pullach
    19:30 Landsberg
    Landsberg
    -:-
    Wolfratshausen
    Wolfratshausen
    19:30 Neumarkt
    Neumarkt
    -:-
    Kornburg
    Kornburg
    19:45 Sportverein Kirchanschöring eV 1946
    Sportverein Kirchanschöring eV 1946
    -:-
    Holzkirchen
    Holzkirchen
    20:15 Sonthofen
    Sonthofen
    -:-
    Kottern
    Kottern
    20:30 Eltersdorf
    Eltersdorf
    -:-
    Weiden
    Weiden
    20:30 Heimstetten
    Heimstetten
    -:-
    Chiemgau Traunstein
    Chiemgau Traunstein
  • Ангола Ангола / Гирабола, Ангола
    17:00 Петро де Луанда
    Петро де Луанда
    -:-
    Progresso Lunda Sul
    Progresso Lunda Sul
    17:00 Прогресо
    Прогресо
    -:-
    Интерклубе
    Интерклубе
    17:30 Примейро де Майо
    Примейро де Майо
    -:-
    Рекреативо до Либоло
    Рекреативо до Либоло
  • Перу Перу / Примера дивисион: Клаусура, Перу
    21:15 Инти Гас
    Инти Гас
    -:-
    Alianza Atletico
    Alianza Atletico
    23:30 Мелгар
    Мелгар
    -:-
    Комерсиантес Унидос
    Комерсиантес Унидос
  • Нигерия Нигерия / НПФЛ, Нигерия
    18:00 Rivers United
    Rivers United
    -:-
    Аква Юнайтед
    Аква Юнайтед
  • Русия Русия / ФНЛ Русия
    30 ' Енисей
    Енисей
    2 :0
    Газовик Оренбург
    Газовик Оренбург
    17:00 Динамо Санкт Петербург
    Динамо Санкт Петербург
    -:-
    R. Volgograd
    R. Volgograd
    18:00 FC Volga-Olimpiyets
    FC Volga-Olimpiyets
    -:-
    Khimki
    Khimki
    18:00 Криля Советов
    Криля Советов
    -:-
    Том Томск
    Том Томск
    18:00 Kursk
    Kursk
    -:-
    Spartak Moscow 2
    Spartak Moscow 2
    18:00 Волгар Астракан
    Волгар Астракан
    -:-
    Луч Енергия Владивосток
    Луч Енергия Владивосток
    18:00 Zenit Petersburg 2
    Zenit Petersburg 2
    -:-
    Сибир
    Сибир
    19:00 F. Voronezh
    F. Voronezh
    -:-
    Тюмен
    Тюмен
    20:00 Балтика
    Балтика
    -:-
    FC Tambov
    FC Tambov
    20:00 Кубан Краснодар
    Кубан Краснодар
    -:-
    Шинник
    Шинник
  • Сингапур Сингапур / С.Лига: Изпадащи, Сингапур
    47 ' Albirex Niigata S
    Albirex Niigata S
    0 :0
    Balestier Khalsa
    Balestier Khalsa
  • Бразилия Бразилия / Серия Б, Бразилия
    FT АБЦ
    АБЦ
    1 :0
    Brasil de Pelotas
    Brasil de Pelotas
    FT Интернасионал
    Интернасионал
    2 :0
    Оесте
    Оесте
  • Казахстан Казахстан / Премиерна лига: Шампионски кръг, Казахстан
    16:00 Акжайк
    Акжайк
    -:-
    Aktobe
    Aktobe
    17:00 Атирау
    Атирау
    -:-
    Окжетпес
    Окжетпес
  • Полша Полша / Poland: Polish Cup
    18:30 Warta Sieradz
    Warta Sieradz
    -:-
    МКС Сандечя Нови Сач
    МКС Сандечя Нови Сач
    20:00 Енергетик Рибник
    Енергетик Рибник
    -:-
    Горник Забрзе
    Горник Забрзе
  • Шотландия Шотландия / Scotland: Insurance League Cup
    21:45 Коудънбийт
    Коудънбийт
    -:-
    ФК Дънди
    ФК Дънди
  • worldcup worldcup / World: Club Friendly
    FT Депортиво Толука
    Депортиво Толука
    0 :0
    Атлетико Мадрид
    Атлетико Мадрид
    FT Rakosmenti KSK
    Rakosmenti KSK
    3 :1
    III. Keruleti TUE
    III. Keruleti TUE
    FT Аделаида Юнайтед
    Аделаида Юнайтед
    5 :0
    White City
    White City
    13:00 Ещорил
    Ещорил
    -:-
    Бенфика II
    Бенфика II
    15:30 Ал Сад
    Ал Сад
    -:-
    Goztepe
    Goztepe
    17:00 Гандзасар
    Гандзасар
    -:-
    Банантс Ереван ФК
    Банантс Ереван ФК
    18:00 Арецо
    Арецо
    -:-
    Nuova Monterosi
    Nuova Monterosi
    18:00 Викторие Ирми
    Викторие Ирми
    -:-
    Slavia Prague U21
    Slavia Prague U21
    18:00 Kladno
    Kladno
    -:-
    Славой Вишеград
    Славой Вишеград
    18:00 Чайкур Ризеспор
    Чайкур Ризеспор
    -:-
    Лекхвия
    Лекхвия
    18:00 Slovacko II
    Slovacko II
    -:-
    Hodonin
    Hodonin
    18:00 ФКМ Таргу Муреш
    ФКМ Таргу Муреш
    -:-
    Шикзерада
    Шикзерада
    18:00 СПАЛ
    СПАЛ
    -:-
    Triestina
    Triestina
    18:00 ESMTK
    ESMTK
    -:-
    Merelinense
    Merelinense
    18:30 ASK Eichkogel
    ASK Eichkogel
    -:-
    SV Feldbach
    SV Feldbach
    18:30 Аустрия XIII
    Аустрия XIII
    -:-
    Nussdorfer
    Nussdorfer
    18:30 Киево Верона
    Киево Верона
    -:-
    Trento
    Trento
    18:30 Сампдория
    Сампдория
    -:-
    Кремонезе
    Кремонезе
  • Колумбия Колумбия / Colombia: Copa Postobon - Play Offs
    23:15 Атлетико Уила
    Атлетико Уила
    -:-
    Атлетико Насионал
    Атлетико Насионал
  • southamerica southamerica / South America: Copa Sudamericana
    FT Чапекоензе СК
    Чапекоензе СК
    1 :0
    Дефенса и Хустисия
    Дефенса и Хустисия
    FT Санта Фе
    Санта Фе
    1 :0
    Fuerza Amarilla
    Fuerza Amarilla
  • Швеция Швеция / Sweden: Svenska Cupen - Qualification
    20:00 Bollnas
    Bollnas
    -:-
    Timra
    Timra
  • Украйна Украйна / Ukraine: Ukrainian Cup
    17:00 Demnya
    Demnya
    -:-
    Polessya
    Polessya
    17:00 Хелиос
    Хелиос
    -:-
    Оболон Бровар
    Оболон Бровар
    17:00 Макиеввухилия
    Макиеввухилия
    -:-
    Arsenal Kyiv
    Arsenal Kyiv
    17:00 Енерхия Нова Краковка
    Енерхия Нова Краковка
    -:-
    Zhemchuzhyna Odesa
    Zhemchuzhyna Odesa
    17:00 Rukh Vynnyky
    Rukh Vynnyky
    -:-
    Хирник Комсомолск
    Хирник Комсомолск
    18:00 Romny
    Romny
    -:-
    Нафтовик
    Нафтовик
    18:00 Десна
    Десна
    -:-
    Balkany Zorya
    Balkany Zorya
    18:00 Inhulets
    Inhulets
    -:-
    Полтава
    Полтава
    18:00 Kolos Kovalivka
    Kolos Kovalivka
    -:-
    Черкази Днипро
    Черкази Днипро
    18:00 Avanhard
    Avanhard
    -:-
    Миколаев
    Миколаев
    18:00 Нива Тернопил
    Нива Тернопил
    -:-
    Ivano-Frankivsk
    Ivano-Frankivsk
    19:00 Dnipro-1
    Dnipro-1
    -:-
    Суми
    Суми
    19:00 Lviv
    Lviv
    -:-
    Волин
    Волин
  • Япония Япония / Japan: Nabisco Cup
    FT Серезо Осака
    Серезо Осака
    1 :0
    Консадоле Сапоро
    Консадоле Сапоро
    FT Токио
    Токио
    1 :0
    Санфрече Хирошима
    Санфрече Хирошима
  • Мексико Мексико / Mexico: Copa Mexico - Clausura
    FT Пуебла
    Пуебла
    1 :0
    Atlante
    Atlante
    FT Керетаро
    Керетаро
    2 :0
    Cimarrones de Sonora
    Cimarrones de Sonora
    FT Dorados de Sinaloa
    Dorados de Sinaloa
    0 :2
    Универсидад де Гуадахара
    Универсидад де Гуадахара
    FT Морелиа
    Морелиа
    2 :1
    Zacatecas
    Zacatecas
    FT Атлас
    Атлас
    2 :1
    UAEM Potros
    UAEM Potros
    FT Леон
    Леон
    3 :2
    Alebrijes Oaxaca
    Alebrijes Oaxaca
  • Естония Естония / Estonia: Estonian Cup
    18:00 Narva United
    Narva United
    -:-
    Parnu
    Parnu
    19:00 JK Poseidon
    JK Poseidon
    -:-
    Raasiku Joker
    Raasiku Joker
    19:00 Ambla
    Ambla
    -:-
    Laanemaa Haapsalu
    Laanemaa Haapsalu
    19:00 Koeru
    Koeru
    -:-
    Номе Калю
    Номе Калю
    19:30 Santos Tartu
    Santos Tartu
    -:-
    Paide III
    Paide III
    20:00 Rumori Calcio
    Rumori Calcio
    -:-
    Molycorp Silmet
    Molycorp Silmet
    20:00 Нарва ДК Транс
    Нарва ДК Транс
    -:-
    Suure-Jaani
    Suure-Jaani
  • Мексико Мексико / Mexico: Super Cup
    FT Тотнъм Хотспър
    Тотнъм Хотспър
    2 :3
    Рома
    Рома
  • Австралия Австралия / Australia: Ffa Cup
    FT Bankstown Berries
    Bankstown Berries
    2 :1
    NE Metrostars
    NE Metrostars
    FT South Melbourne
    South Melbourne
    1 :0
    Еджуърт Ийгълс
    Еджуърт Ийгълс
    90+44 ' Hills Brumbies
    Hills Brumbies
    3 :3
    Hakoah Sydney
    Hakoah Sydney
    FT Sorrento
    Sorrento
    1 :0
    Канбера Олимпик
    Канбера Олимпик
  • Китай Китай / China: Yi League - Play Offs
    10:30 Shenyan Dongjin
    Shenyan Dongjin
    -:-
    Пекин Технолоджи
    Пекин Технолоджи
  • Индонезия Индонезия / Indonesia: Liga 2
    11:00 PSGC Ciamis (Ina)
    PSGC Ciamis (Ina)
    -:-
    PSCS Cilacap
    PSCS Cilacap
    14:30 PSS Sleman (Ina)
    PSS Sleman (Ina)
    -:-
    Purbalingga
    Purbalingga
  • worldcup worldcup / World: Uafa Cup
    19:00 ФУС Рабат
    ФУС Рабат
    -:-
    Ал Насър
    Ал Насър
    22:00 Ал Ахед
    Ал Ахед
    -:-
    Замалек
    Замалек
  • Европа Европа / Europe: Euro Women - Qualification - Promotion
    21:45 Iceland W
    Iceland W
    -:-
    Austria W
    Austria W
    21:45 Switzerland W
    Switzerland W
    -:-
    France W
    France W