• 17’ Върджил Мисиджан
  • 90+5’ Клаудиу Кешеру
  • Край на мача

90+7'
  • Гол за Лудогорец! Клаудиу Керешеру реализира в петата минута на добавеното време на двубоя и изравни за 2:2!

90+5'
  • Нова опасност за Лудогорец, след центриране от корнер, след кратко разбъркване, защитата на разградчани се справя.

73'
  • Вандерсон прави невероятен пропуск, като излиза срещу Козачик, но Матею блокира в последния момент удара му.

68'
  • Виктория повежда - Алеш Матею засича центриране отляво, изпуснат от Натанаел.

64'
  • Топката е във вратата на Лудогорец, но Бакош е бил в засада, преди да отправи кълбото в мрежата. Съдията не видя и игра с ръка на Паломино, за късмет на българския тим. Преди това Петржела видя негов удар, спасен от Стоянов.

60'
  • Арбитърът Ундиано Майенко спира двубоя за минута, след като получава сигнал за расистки обиди по адрес на тъмнокожите футболисти на Лудогорец, от чешката агитка.

58'
  • Опит на Хромада през центъра на защитата на Лудогорец, Моци се намесва решително.

56'
  • Центриране на Мисиджан отдясно, към Вандерсон, защитник на Виктория чисти в корнер.

51'
  • Атака на Маселиньо през центъра, беше блокиран с влизането си в наказателното поле.

48'
  • Начало на второто полувреме.

46'
  • Край на първото полувреме.

45+1'
  • Шанс за Лудогорец, центриране на Вандерсон, на далечната греда малко не достигна на Паломино да засече.

44'
  • Жълт картон за Михал Дюриш.

39'
  • Греда за Виктория Пилзен! Дюриш се възползва от грешка на Паломино, влезе в наказателното поле отдясно и стреля технично, но Владо Стоянов с върха на пръстите си отклони към гредата. Оттам рикоширалата топка стигна до Ян Копич, но Йордан Минев с глава застана на пътя на топката.

34'
  • Жълт картон за Томаш Хорава.

31'
  • Добра възможност за Лудогорец, Вандерсон отправи нещо средно между удар и центриране отляво, спечели корнер.

28'
  • Хосе Луис Паломино получава жълт картон.

23'
  • 18'
  • Роман Хубник си изпроси жълт картон в протести след гола.

17'
  • Върджил Мисиджан отново е герой за Лудогорец! Той отново се разписва във вратата на Виктория Пилзен, след като бе изведен отлично отдясно от Джонатан Кафу, влезе в пеналта и шутира точно под плонжа на Козачик!

17'
  • Втори корнер за Виктория, и резултатът е открит! Центриране на Милан Петржела отляво на Владо Стоянов, Лукас Саша изпусна Дюриш и той засече в мрежата.

7'
  • Бърза атака за Лудогорец, Вандерсон е на линията на засадата, но с малко излиза пред защитата и това е фиксирано от арбитъра край тъча.