• Пряк свободен удар за Виктория. След изпълнението му Стоянов се справи.

• Кишада стреля с глава към вратата на Козачик, но там бранител на Виктория се справи.

90+4'
  • Последна смяна в състава на Лудогорец. Кафу излиза, Кишада влиза.

90+3'
  • Коларж с отличен удар пробва да матира Стоянов, но българският страж беше на мястото си.

90+2'
  • Добавеното време е 4 минути.

90+1'
  • Смяна в състава на Лудогорец На мястото на Вандерсон влиза Кампаняро.

90'
  • Корнер за Виктория. След изпълнението няма опасност за Стоянов.

88'
  • Кешеру направи непростим пропуск, след като от няколко метра с глава прати топката в аут вместо във вратата.

86'
  • Коларж заменя Хромада в състава на Виктория

84'
  • Смяна в състава на Лудогорец. Кешеру заменя Мисиджан

82'
  • Хромада пропусна от много изгодна ситуация.

81'
  • На мястото на Бакош влиза Кръменчик в състава на Виктория.

77'
  • Свободен удар за Лудогорец, но след изпълнението Козачик улови кълбото.

73'
  • Виктория в последните няколко минути опитва да упражни натиск към вратата на Лудогорец.

• Смяна в състава на Виктория. На мястото на Дюриш влиза Хорава.

69'
  • Мисиджан се разписа във вратата на Виктория след пас на Марселиньо.

65'
  • Марселиньо потърси Кафу, но там Матею изчисти в корнер. След корнера Минев с глава стреля неточно.

61'
  • Хромада е фаулиран от Кафу, а футболистът на Лудогорец получи жълт картон

61'
  • Натанаел стреля от далечно разстояние, но прати топката в аут.

60'
  • Пас към Мисиджан, но той не успя да стигне до кълбото.

57'
  • За нарушението при дузпата Хубник е декориран в жълто.

54'
  • Козмин Моци открива резултата с попадение от дузпа

51'
  • Кафу е фаулиран от Хубник в наказателното поле и последва дузпа за Лудогорец.

51'
  • Опасна атака за Виктория, но с дружни усилия Лудогорец се справи със ситуацията.

50'
  • След центрирането от корнер, Мисиджан стреля доста неточно.

49'
  • Вандерсон се впусна по атаката на Лудогорец отляво, но спечели само корнер след центрирането си.

48'
  • Кафу спечели тъч в близост до наказателното поле на Виктория.

47'
  • Начало на второто полувреме на двубоя.

46'
  • Край на първото полувреме.

45+2'
  • Една минута е добавеното време на първата част.

45+1'
  • Марселиньо пусна пас към Кафу, но последният беше в положение на засада.

45'
  • Бакош фаулира Дяков и получава жълт картон.

44'
  • Кафу се размина с топката след центриране на Натанаел по левия фланг.

43'
  • Дюриш и Хромада бяха в изгодна ситуация за Виктория, но първият беше в положение на засада.

42'
  • Дяков се справи с опасна ситуация пред наказателното поле на Лудогорец и изчисти топката в корнер. Коварик центрира в наказателното поле, Дяков се справи с положението.

38'
  • Лукас Саша стреля от далечно разстояние, но топката отношо мина далеч встрани от вратата на Козачик.

37'
  • Корнер за Лудогорец. Мисиджан стреля отдалеч, Козачик първоначално изтърва топката, но след това се справи със ситуацията и захлупи топката.

35'
  • Марселиньо стреля към вратата на Козачик, но той се справи с удара на нападателя на българския отбор.

34'
  • Ян Коварик не успя да се справи в изгодна ситуация за Виктория.

32'
  • Топката се удари в крака на Бакош в наказателното поле и се насочи към ъгъла на вратата на Стоянов, но той овладя кълбото.

31'
  • Марселиньо опита пас към Кафу, но Хубник се справи и овладя топката преди наказателното поле на Виктория.

29'
  • Дюриш центрира в наказателното поле на Лудогорец, но там никой от гостите не сполучи.

27'
  • Натанаел опита нещо средно между центриране и удар, но топката мина доста далеч от вратата на Козачик.

26'
  • Корнер за Виктория. След изпълнението му Стоянов се намеси добре и изби кълбото.

23'
  • Опасна атака за Лудогорец. Вандерсон пропусна най-чистото положение до тук в мача. Той се засуети и беше блокиран от бранител на Виктория.

22'
  • Пряк свободен удар за Виктория. Топката е на 40 метра от вратата на Стоянов. Лимберски не сполучи с удара, но все пак потърси съотборник, който беше в положение на засада.

20'
  • Корнер за Лудогорец. След изпълнението му не последва опасност за Виктория.

17'
  • Хейда се намеси авторитетно при постепенна атака за Лудогорец.

16'
  • Корнер за Виктория, след изпълнението му Лудогорец се справи със ситуацията

14'
  • Свободен удар за Виктория, след изпълнението му последва корнер за гостите от Чехия.

13'
  • Марселиньо има нужда от лекарска помощ

11'
  • 15 000 зрители има по трибуните на Националния стадион "Васил Левски". Гостите имат около 8-9 фена на стадиона.

• Козачик изпревари Вандерсон, след като топката беше пусната към атакуващия футболист на Лудогорец.

8'
  • Вандерсон и Марселиньо успяха да спечелят корнер за Лудогорец. Моци игра с глава след центрирането от корнера, но атаката не получи желаното от Лудогорец нападение.

8'
  • Вандерсон потърси Кафу, но там отново футболист на Виктория беше на мястото си.

5'
  • Марселиньо опита атака за Лудогорец, но там бранител на Виктория се намеси добре.

4'
  • Саша загуби топката и последва опасна атака за Виктория, но там футболист на гостите не стигна до кълбото.