• 8’ R. Lambert
  • 37’ J. Henderson
  • КРАЙ НА МАЧА! Лудогорец - Ливърпул 2:2!

90+4'
  • Хубава атака на Лудогорец, като след центрирането на Марселиньо в наказателното поле защитата на Ливърпул едва изчисти в тъч.

90+4'
  • Играчите на Лудогорец искат дузпа. След удар на Хамза топката срещна тялото на Алберто Морено, като тунизиецът искаше наказателен удар, но получи само корнер.

89'
  • Георги Терзиев с глава бележи. Кайсара центрира от корнер, Марселиньо отклони към защитника и той от вратарското поле разстреля Миньоле за 2:2.

88'
  • Данчо Минев пробва задна ножица след центриране на Жуниор Кайсара, но не успя да нацели топката.

86'
  • Смяна и в Ливърпул. Излиза най-добрият - Рахийм Стърлинг, влиза Алберто Морено.

83'
  • Шанс и за Кишада, но неговият удар от границите на наказателното поле излезе на метър встрани от вратата.

83'
  • Невероятен пропуск на Стърлинг. Стивън Джерард го намери зад защитата и излязъл сам срещу Владо Стоянов той стреля право в тялото на вратаря.

82'
  • Последна смяна за Лудогорец. Фабио Ешпиньо излиза, влиза Юнес Хамза. Това е последният жокер на Георги Дерменджиев.

81'
  • Втора смяна в Лудогорец. Излиза Мишо Александров, влиза Вандерсон.

74'
  • Веднага след това англичаните направиха контраатака. Рахийм Стърлинг преодоля целия терен и стреля, но след рикошет топката се озова у Хендерсън, който би в ръцете на Стоянов.

73'
  • Хубава атака на Лудогорец веднага след влизането на Жуниор Кишада. Бразилецът намери сънародника си Марселиньо в наказателното поле, който му върна с пета, но защитата на Ливърпул се справи.

72'
  • Първа смяна в мача. Голмайсторът Дани Абало излиза, влиза Жуниор Кишада, за когото това е дебют в Шампионската лига.

70'
  • Ливърпул отново създаде суматоха в наказателното поле, но защитата на Лудогорец след няколко неособено добри изчиствания, все пак разкара топката далеч от вратата.

69'
  • Два невероятни пропуска направиха играчите на Ливърпул на метри от вратата. Първо след центриране на Рахийм Стърлинг Рики Ламбърт с глава стреля на далечната греда, но в последния момент защитник на Лудогорец изби. Топката обаче падна точно на крака на непокрития Джордан Хендерсън във вратарското поле, но той сватбарски я прати над вратата.

66'
  • Фабио Ешпиньо стреля опасно от фаул, но топката мина на няколко сантиметра над вратата. При тази ситуация с фаула за Лудогорец, домакините искаха дузпа, но получиха само пряк свободен удар.

63'
  • Лекарите влязоха на терена, за да окажат помощ на Рахийм Стърлинг. Англичанинът се превива на тревата след груб фаул на Козмин Моци. За това нарушение румънецът не получи заслужен жълт картон.

60'
  • Продължителна атака на Лудогорец, но първо Жуниор Кайсара и после Върджил Мисиджан не отбелязаха. Впоследствие Мишо Александров стигна до топката, но волето му се оказа слабо и не намери целта.

59'
  • Гостите имаха шанс да вкарат трети гол след центриране от пряк свободен удар, но Коло Туре не засече топката, а Стоянов улови.

57'
  • Хубав удар на Върджил Мисиджан от дистанция, но топката мина встрани от вратата.

48'
  • Начало на второ полувреме

• Начало на второто полувреме!

45+1'
  • Край на първото полувреме! Ливърпул води с 2:1 на Лудогорец!

45+1'
  • Дани Абало проби по фланга и стигна до аутлинията, след което опита да центрира, но топката беше овладяна от Миньоле.

45'
  • Джордан Хендерсън прави резултата 2:1. След неуспешно изнасяне на топката от страна на Лудогорец, Рахийм Стърлинг получи топката и нахлу по левия фланг, откъдето центрира към далечната греда. Там беше непокрит Хендерсън и той от близка дистанция вкара за втори път в мача.

37'
  • Фабио Ешпиньо стреля от около 27-28 метра от пряк свободен удар, но Миньоле този път улови, въпреки че топката го удари по носа, преди да се озове в обятията му.

34'
  • Гостите се поокопитиха. Хави Манкийо нахлу по левия фланг в наказателното поле и след неуспешен първи опит, стреля в очертанията на вратата при втория, но Стоянов улови.

31'
  • Рахийм Стърлинг се възползва от колективна грешка на защитата на Лудогорец, но изстрелът му излезе в аут.

29'
  • Пропуск на Ливърпул след центриране от фланга. В последния момент защитник на Лудогорец изби, преди топката да стигне до крака на Ламбърт.

26'
  • Хубаво центриране от пряк свободен удар на Жуниор Кайсара, но с глава Марселиньо не успя да засече топката в мрежата, а Миньоле изби.

26'
  • Поредица корнери за Лудогорец, но защитата на Ливърпул, даже и голмайсторът Рики Ламбърт, се справиха с положенията.

22'
  • Невероятен късмет за Ливърпул. Мишо Александров центрира от десния фланг и Коло Туре засече центрирането му. Топката се насочи към голлинията на гостите, но излезе с няколко сантиметра в корнер.

21'
  • Жуниор Кайсара опита да стреля от границите на наказателното поле, но слабият му удар беше уловен от Миньоле.

19'
  • Йордан Минев получи хубава топка в наказателното поле, но я отигра като защитник и стреля далеч в аут.

17'
  • Продължителна атака на Лудогорец завърши с два опита за изстрел към вратата на Ливърпул, но първи Мисиджан, а после и Абало не успяха да отправят сериозен удар към Миньоле.

14'
  • Рики Ламбърт изравни много бързо резултата. Още в 8-та минута той овладя с глава една изсипана топка и така преодоля Козмин Моци, след което пак с лек удар с глава прехвърли Владо Стоянов и изравни.

8'
  • Дани Абало откри резултата след страхотна грешка на Симон Миньоле. Марселиньо стреля от границите на наказателното поле, белгиецът изби неспокопосано на крака на Абало и той откри.