• F. Caligara получи картон

89'
  • M. Pjanic получи картон

75'
  • Отново Меси за 3:0. Андрес Иниеста собственоръчно изработи по чудесен начин атаката. След това плъзна топката към съотборника си, който без капка колебание вкара втория си гол в срещата и в мрежата на Буфон.

69'
  • L. Messi отбеляза гол

69'
  • A. Barzagli получи картон

61'
  • Гол за Барселона! Ракитич удвои за каталунците след ново невероятно солово изпълнение на Лионел Меси. Аржентинецът се възползва от грешка в защита на Бенкантур и нахлу в наказателното поле, къдетото опита успореден пас към Суарес. Топката бе самоотвержено изчистена от Стураро, но до нея първи успя да се добере Иван Ракитич, който реализира за 2:0.

56'
  • I. Rakitic отбеляза гол

56'
  • L. Messi получи картон

54'
  • Дибала можеше бързо да върне равенството, но опитът му отблизо мина над напречната греда.

48'
  • Начало на второ полувреме

•

•
  • Лионел Меси се разписа във вратата на „бианконерите” след двойно подаване с Луис Суарес, който му сервира топката на сребърен поднос на ръба на наказателното поле. Аржентинецът от своя страна с прецизен удар през краката на Бенатия изпрати топката в десния ъгъл на Буфон за първи си гол срещу легендарния вратар.

45'

45'
  • Край на първо полувреме

• Де Шилио можеше да направи невероятен подарък на Барселона, след като сгреши при паса си към Алекс Сандро и топката попадна в Усман Дембеле, който навлезе в наказателното поле и опита удар, но в последния момент се намеси Сандро, който със страхотен шпагат изчисти в корнер.

38'
  • N. Semedo получи картон

35'
  • R. Bentancur получи картон

25'
  • Лионел Меси стреля от пряк свободен удар, но топката срещна стената. След рикошета топката попадна в Суарес, който шутира, но Буфон се отличи със страхотна намеса.

18'
  • Отново Тер Стеген трябваше да се намеси решаващо, след като Пянич отправи коварен удар по трева към долния ляв ъгъл на вратата му, но стражът на каталунците спаси.

12'
  • Страхотен шанс за Де Шилио. Футболистът опита удар от дистанция, но Тер Стеген внимаваше и успя да го отрази.