• Чудесна атака за България. Десподов центрира към наказателното поле на Парагвай, Краев не отигра добре кълбото и Ивелин Попов се оказа в положение на засада

57'
  • Пряк свободен удар за Парагвай, след като Чорбаджийски наруши правилата срещу Лескано. След центрирането Чорбаджийски изчисти кълбото напред

55'
  • Първа опасна атака за България през втората част. Ивелин Попов центрира, но Силва изби летящата под гредата топка в корнер. След изпълнението нямаше опасност за вратаря на гостите

46'
  • Смяна в България. Влиза Краев, излиза Неделев

46'
  • Смяна в България. Влиза Десподов, излиза Марселиньо

46'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+1'
  • Риверос центрира отляво към наказателното поле на България, но бранител изчисти в корнер. След центрирането Георгиев улови кълбото уверено в ръцете си.

44'
  • Отново отлична намеса на Георгиев, Виласанти стреля опасно, топката излезе в корнер. След центрирането на Ромеро, и удар на Рамон Мартинес топката излезе в аут.

39'
  • Шут на Ромеро, вратарят на България се прояви блестящо

37'
  • Корнер за България, след като Марселиньо се пребори за една топка. Силно центриране затрудни атаката на България

34'
  • Вандерсон е в положение на засада

31'
  • Пряк свободен удар за Парагвай. Ромеро застана зад топката, Георгиев спаси, но съдията отсъди нарушение на играч на гостите в атака

30'
  • Жълт картон за Георги Костадинов, след грубо нарушение срещу Алмирон пред границата на наказателното поле

29'
  • Първа опасна атака за България. Вандерсон опита да намери добре Ивелин Попов, но Силва излезе предвидливо напред и улови кълбото.