• Край на мача! Германия е аут от Световното!

90+10'
  • Хумелс стреля с глава топката удари напречната греда.

90+9'
  • 2:0 за Корея! Хьон Мин Сон реализира втори гол, след като реализира в опразнената от Мануел Нойер врата, след като стражът се бе втурнал в предни позиции.

90+6'
  • Корея поведе на Германия! Йон-Гвон Ким вкара след разбъркване в наказателното поле! Голът първоначално бе отменен, но ВАР се намеси правилно.

90+1'
  • Изстрел на Кроос по земята, Йо спасява.

88'
  • Прекрасен пас за Хумелс, който от 2 метра не успя да нацели с глава.

87'
  • Кроос стреля извън наказателното поле, но над вратата.

84'
  • Марко Ройс стреля по диагонала, топката минава на сантиметри от гредата.

83'
  • Йо-Хан Го влиза вместо Хий-Чан Хван

79'
  • Хьон Мин Сон стреля встрани от вратата.

78'
  • Юлиан Бранд влиза на мястото на Йонас Хектор.

78'
  • Сьон-Мин Мун излиза, на негово място влиза С-Йон Ю

69'
  • Марио Гомес стреля с глава, но в ръцете на Йо.

68'
  • Хьон Мин Сон получава жълт картон за симулация.

65'
  • Смяна за Германия, Томас Мюлер влиза на мястото на Леон Горецка.

63'
  • Тимо Вернер проби по дясното крило, Тони Кроос стреля, но след рикошет топката излиза в корнер.

61'
  • Марио Гомес влиза на мястото на Сами Кедира.

58'
  • Хий-Чан Хван влиза на мястото на Джа-Чеол Коо

56'
  • Тимо Вернер стреля от въздуха, топката минава встрани от вратата.

51'
  • Страхотна възможност за Германия! Леон Горецка получи перфектен шанс, но ударът му с глава бе избит от вратаря.

47'
  • Край на първото полувреме!

45+3'
  • Хьон Мин Сон стреля в аут.

45+3'
  • Голямо разбъркване в наказателното поле, Хумелс стигна до топката и през куп от играчи успя да стреля, но Йо избива.

40'
  • Бърза атака на Бундестима след грешка на корейците, Вернер стреля, след рикошет топката излиза в корнер.

39'
  • Хьон-Мин Сон стреля от воле в наказателното поле, но не успява да уцели вратата.

25'
  • Кимих центрира в наказателното поле към Горецка, но Йо лови преди с топката да играе халфът.

22'
  • Ву-Йон Юн стреля силно от фаул, Нойер не изби убедително, но след това действа бързо и поправи грешката си.

19'
  • Хектор навлезе отляво, центрирането му е избито в корнер. След него не произлиза нищо.

16'
  • Трима германци комбинираха опасно, но центрирането на Горецка бе избито в корнер.

14'
  • Ву-Йон Юн влиза грубо в краката на Хектор и получава първия картон в мача.

8'
  • Германия започва двубоя доста по-добре от своя съперник. Марко Ройс опита първия изстрел, но от малък ъгъл стреля в аут.