• Жълт картон за Адриен Силва

90+4'
  • Бенатия от изгодна позиция не реализира изравнителен гол за Мароко.

90+3'
  • Корнер за Мароко. Игра с ръка на марокански футболист и последва свободен удар за Португалия.

90+1'
  • Жоао Моутиньо излиза, влиза Адриен Силва в състава на Португалия.

89'
  • Смяна в Мароко. Влиза Фаджр, а излиза Ел Ахмади

86'
  • Пряк свободен удар на границата на наказателното поле за нарушение срещу Роналдо. Той застана зад топката и нацели стената

85'
  • Далечен удар на Набил Дирар от далечно разстояние, неточен

81'
  • Корнер за Мароко. Отбраната на Португалия се справи.

80'
  • Смяна в Мароко. Беланда излиза, влиза Карсела

75'
  • Втора смяна в Португалия. Излиза Жоао Марио, влиза Бруно Фернандеш

71'
  • Смяна в Мароко. Влиза Ел Кааби, излиза Бутаиб

70'
  • Пряк свободен удар за Мароко. Зиех застана зад топката и я прати над вратата

68'
  • Хакими с безобразно центриране в наказателното поле на Португалия, Патрисио улови топката.

65'
  • Бенатия от точката на дузпа стреля високо над вратата

61'
  • Смяна в състава на Португалия. Излиза Бернардо Силва, влиза Желсон Мартинш

59'
  • Свободен удар за Мароко. Зиех центрира в наказателното поле, но отбраната на Португалия се справи с нещата.

58'
  • Удар на Беланда с глава, но отново Патрисио изби топката

57'
  • Удар на Беланда от около 12 метра, но Патрисио не позволи на топката да премине голлинията на вратата на Португалия.

56'
  • Нов удар на Кристиано Роналдо, но шутът на португалеца не намери вратата на Мароко

51'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+4'
  • Пряк свободен удар за Мароко. Беланда стреля с глава, а кълбото след това мина на сантиметри от Бенатия и излезе в аут.

45+3'
  • Жоао Марио има нужда от лекарска помощ

45+1'
  • Мехди Бенатия получи жълт картон

40'
  • Невероятен шанс за Португалия. Роналдо изведе Гедеш в отлична позиция и от няколко метра стреля, но Мунир отби с една ръка.

40'
  • Пряк свободен удар за Португалия. Роналдо застана зад топката, но нацели стената.

32'
  • Бутаиб падна в наказателното поле на Португалия, но съдията не отсъди наказателен удар

31'
  • Амрабат и Герейро се държаха за екипите си, а след като той се строполи в наказателното поле на Португалия, поиска дузпа, но съдията не отсъди наказателен удар.

26'
  • Нов удар на Зиех, но отново вратарят на Португалия е на ниво.

23'
  • Корнер за Мароко. След изпълнението Патрисио улови кълбото в ръцете си.

21'
  • Удар на Зиех, бранител на Португалия се справи.

18'
  • Корнер за Мароко. Бенатиа засече центрирането от ъгловия удар, но Патрисио улови кълбото.

12'
  • Удар с глава на Бусуфа, топката излезе в аут

11'
  • Кристиано Роналдо отново е на голова позиция, но шутът му не намери целта, след като кълбото мина встрани от вратата.

10'
  • Бутаиб опита двойно подаване със съотборник, но не съумя да го стори и бранителите на Португалия се справиха

9'
  • Гол за Португалия! Кристиано Роналдо засече центриране отдясно и с глава прониза Мунир.