FT

1 : 1

• 92+2’ Неманя Билбия
  • 24’ Клаудиу Кешеру
  • ГОЛ ЗА ЗРИНСКИ - 1:1. Грешка на Хорхе Броун позволи на Билбия да вкара изравнителен гол, който не промени крайния победител.

92+2'
  • КРАЙ НА МАЧА - 1:1 И ЛУДОГОРЕЦ СЕ КЛАСИРА ЗА ЧЕТВЪРТИЯ КРЪГ С ОБЩ РЕЗУЛТАТ 2:1.

90+3'
  • Антон Недялков смени Густаво Кампаняро.

88'
  • Лукоки и Чиряк се сдърпаха, но не последваха картони.

87'
  • Яцек Горалски смени Клаудиу Кешеру.

85'
  • Второто полувреме е буквално разходка за Лудогорец. Дори може да се каже, че разградчани спестиха сили за дербито с ЦСКА в неделя.

85'
  • Билбия създаде най-чистата възможноста за домакините, но ударът му с глава бе избит в корнер от Хорхе Броун.

79'
  • Пезер сменя Стойкич в тима на домакините.

78'
  • Джоди Лукоки смени Върджил Мисиджан в състава на Лудогорец.

72'
  • Вандерсон двукратно на почти празна врата не успя да вкара втори гол. От голлинията изби Яковлиевич.

68'
  • Кристиян Станич влезе на мястото на Милош Филипович.

60'
  • Темпото за игра спадна след почивката.

54'
  • Агитката на Лудогорец все пак стигна до стадиона в Широки бриег и ще изгледа второто полувреме в мача.

47'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ.

46'
  • Тони Йович сменя Дамир Шовшич в тима на Зрински

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ - ЛУДОГОРЕЦ ВОДИ С 1:0.

45'
  • Мисиджан се пребори отлично с босненски защитник и подаде на чиста позиция към Кешеру, но румънецът стреля отблизо в тялото на вратаря, който изби в корнер.

43'
  • Жълт картон за Кампаняро.

42'
  • Жълт картон за Шовшич.

39'
  • Мачът се развива равностойно и без особени ситуации, което е добро за Лудогорец.

36'
  • ГО-ООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ - 0:1. Кешеру с помощта на рикошет изпрати топката във вратата на бонсенците, оползотворявайки паса на Марселиньо.

24'
  • Разбъркване след корнер пред вратата на Лудогорец. Чиряк отправя много слаб удар.

23'
  • Добър пробив на Кешеру, но ударът на румънеца с левия крак бе неточен.

15'
  • Равностойно и относителното спокойно начало на мача.

14'
  • Феновете на Лудогорец, пътуващи за Босна, са попаднали в много сериозно задръстване и пристигането им на стадиона се бави.

11'
  • Яковлиевич успя да избие в корнер пред Кешеру.

10'
  • Рустемович получи жълт картон.

3'
  • Теренът на стадиона в Широки бриег е в окаяно състояние.

2'
  • На загрявката преди мача се контузи избраният първоначално за титулярен вратар на Лудогорец Ренан и бе той бе заменен от Хорхе Броун.