• КРАЙ НА МАЧА - 0:0 И КЛАСИРАНЕ ЗА ЛУДОГОРЕЦ!

90+4'
  • Жълт картон за току-що влезлия Кешеру, който ще му донесе наказание от един мач.

90+2'
  • Кампаняро сменя Саша в състава на Лудогорец.

90+2'
  • Жълт картон за Сисиньо

90'
  • Кешеру сменя Вандерсон в Лудогорец.

87'
  • Славицкас също получи жълт картон.

86'
  • Опасно разбъркване в пеналта на Лудогорец след корнер, защитата в крайна сметка изчиства.

80'
  • Жоао Пауло сменя Лукоки - първа промяна в състава на Херо.

79'
  • Жълт картон за Леймонас

78'
  • Чведукас напуска, Леймонас е третата смяна за Судува.

74'
  • Вежевичус сменя Лакжемис в  състава на Судува.

67'
  • Домакините все пак са по-активни след почивката и установяват леко хаотичен натиск.

64'
  • Алтъпармаковски сменя Жереми Манзоро в Судува.

59'
  • Съдията от Турция спести втори жълт картон за Самир Керла - за грубо влизане.

58'
  • Жълт картон за Керла от Судува.

54'
  • Важна намеса на Натанаел, който пресече една топка, която можеше опасно да премине зад гредата. След това добра намеса и на Броун.

51'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ - 0:0

45+1'
  • Корнери и английски тъчове - само по този начин Судува създава напрежение пред вратата на Лудогорец.

43'
  • Нова опасност пред вратата на Судува, защитник на домакините се намесва пред вратата.

29'
  • Десният стълб спаси Судува от гол, след като Анисе стреля от пеналта.

28'
  • Удар на Лукас Саша право в ръцете на вратаря Кардум.

13'
  • Защитник на Судува подпря в гръб Мисиджан, който падна в пеналта. Контактът не бе кой знае какъв, затова реферът Йозкая не отсъди нищо.

13'
  • Жълт картон за Лаукжемис от Судува.

11'
  • Лудогорец започна по-активно с новата си схема 4-3-1-2. Домакините действат прибрано, независимо от изоставането си с 0:2 от първата среща.