• Край на мача.

90+5'
  • Жълт картон за Александър Тодоровски

90+3'
  • Четвърто попадение няма, след като топката влиза във вратата, но Кубицки е в засада.

90+2'
  • Жълт картон за Никита Сергеев

88'
  • Далечен удар на Васев, в ръцете на вратаря.

86'
  • Якуб Тошик заменя Лукаш Яношка

85'
  • Калоян Кръстев заменя Емил Мартинов

82'
  • Поредната грешка в отбраната на Славия доведе до трети гол.  Михал Пападопулос свали топката в пеналта за Мачей Дабровски, и защитникът реализира от десетина метра.

81'
  • Михал Пападопулос заменя Кржиштоф Пятек

77'
  • Жълт картон за Абуд Омар

72'
  • Мартин Станкев заменя Ивайло Димитров

68'
  • Лукаш Пятек вкара хубав гол, след нова грешка в защитата на Славия. Той бе оставен непокрит и стреля мощно от пет-шест метра.

64'
  • Адриан Раковски заменя Ян Влашко

61'
  • Удар на Кржиштоф Пятек с глава, Кирев спаси.

51'
  • Георги Йомов заменя Янис Карабельов

46'
  • Начало на второ полувреме.

46'
  • Край на първото полувреме.

45+1'
  • Аркадиуш Вожняк отправи далечен удар, но твърде слаб, за да затрудни Кирев.

44'
  • Добър удар на Балджийски от 25 метра, минава малко над вратата.

32'
  • Славия отговаря - Божидар Васев засече с глава центриране в пеналта, но не намери вратата.

22'
  • Центриране от пряк свободен удар, Любомир Гулдан с глава засече, оставен напълно сам.

20'
  • Най-добрата възможност за Заглембе, Лукаш Яношка между двама в наказателното поле успя да отклони към Пятек, но Кирев направи страхотно спасяване след удара му.

14'
  • Опит за прехвърлящ удар от Кржиштоф Пятек, в ръцете на Марио Кирев.

12'
  • Добър пробив за Славия, Сердеров успя да отправи и удар от движение, но бе блокиран и спечели само корнер.