• Контра два на един за Ботев. Неделев не успя да намери Тасев сам срещу вратата.

• Невероятен пропуск за Бейтар след нова несигурна изява на вратаря на Ботев.

• Хубав пробив отляво на Крум Стоянов, но ударът му от малък ъгъл изпраща топката в аут.

• Гаетан Варен сменя Итай Шехтер в тима на домакините.

• Невероятен пас на Бенаюн намира Марсел Хайстер, той копва топката, но тя минава успоредно на голлинията - късмет за Ботев.

81'
  • Келтиенс е сменен от Жоржиньо в Бейтар.

74'
  • ГОЛ ЗА БОТЕВ - 1:1! Крум Стоянов затруднява вратаря на Бейтар, топката не е отбита добре и е довкарана от Серкан Юсееин - равенство.

73'
  • Страхотна атака на Ботев, Тони Тасев добре финтира, но стреля над вратата - невероятен пропуск.

72'
  • Алваро Юлиано сменя Яя Меледже.

69'
  • Удар от фаул на Неделев, над вратата на Бейтар. 68'
  • Йоси Бенаюн сменя Хен Езра в тима на Бейтар.

67'
  • Още едно спасяване на Иван Чворович след пробив отдясно на съперник.

66'
  • Хубава атака и добра комбинация за Бейтар в пеналта на Ботев, без удар обаче.

63'
  • Претенция за игра с ръка в наказателното поле на Бейтар, играчите на Ботев скочиха срещу съдията, но отй посочи корнер.

62'
  • Тони Тасев смени Фелипе Бризола в състава на Ботев.

58'
  • Хубав удар на Сабо, на сантиметри над гредата.

57'
  • Хубав пробив на Итай Шехтер, ударът му изпраща топката над вратата на Ботев.

54'
  • 46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ - 1:0 ЗА БЕЙТАР.

45+1'
  • Ново спасяване на Чворович.

45'
  • Гигантски пропуск на Неделев. Сам срещу вратаря изпрати топката на сантиметри от десния стълб.

34'
  • Мощен диагонален удар на Цветомир Панов, вратарят на Бейтар избива в корнер.

32'
  • Нова опасност пред вратата на Ботев. Итай Шехтер стреля над вратата.

29'
  • Яя Меледже е вторият декориран с жълт картон от Ботев.

24'
  • Много опасна на Антоан Конте, който напредва необезпокоявано и стреля, на сантиметри от гредата.

22'
  • Хубав далечен удар на Серкан Юсеин, Борис Клайман избива в корнер.

21'
  • Виктор Генев получи жълт картон.

20'
  • ГОЛ ЗА БЕЙТАР. Изпълнение на корнер, топката е центрирана в наказателното поле и Чворович прави груба грешка, увисвайки. Тал Кахила изпраща топката с глава във вратата на Ботев.

11'
  • Спокойно начало на мача, Ботев действа уверено в началните минути. Засега няма чисти положения.