FT

1 : 0

• 21’ Фабио Борини
  • КРАЙ НА МАЧА - МИЛАН ПОБЕДИ ЛУДОГОРЕЦ С 1:0 и с общ резултат 4:0 се класира за осминафиналите в Лига Европа.

90+5'
  • Много неточен изстрел на Натанаел.

88'
  • Жълт картон за Бонучи и опасен фаул за Лудогорец ще последва.

87'
  • Хубав дълъг пас към Швиерчок, полякът обаче видя удара си блокиран.

83'
  • Дяков смени Анисе в Лудогорец.

83'
  • Бонучи смени Романьоли в състава на Милан.

74'
  • Джоди Лукоки смени Върджил Мисиджан в Лудогорец.

72'
  • Горалски получи първия жълт картон в мача.

71'
  • Кампаняро смени Марселиньо в Лудогорец.

64'
  • Хосе Маури смени Кутроне в Милан.

60'
  • Калинич смени Кесие в Милан.

59'
  • Донарума успя да парира най-опасния удар към своята врата, отправен от Швиерчок.

58'
  • Нова опасна контра на Милан, удар на Борини, топката е докосната от Кутроне, който обаче не успя да засече добре топката.

54'
  • Хубав, техничен пас на Вандерсон към Марселиньо, той не успя да засече топката.

53'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ - 1:0 ЗА МИЛАН.

45'
  • Андре Силва получава на далечна греда, Хорхе Броун увисна, но Терзиев изчисти пред голлинията в корнер.

44'
  • Контра на Кутроне, шпагат на Терзиев спасява положението.

40'
  • Вандерсон подхвана бърза атака, но не подаде добре към Марселиньо вдясно. 37'
  • Анисе отне топката на границата на наказателното поле на Милан, подаде на Вандерсон, но неговият удар бе слаб и право в ръцете на Антонио Донарума.

35'
  • Опасен удар от движение на Марселиньо, топката излиза в аут.

27'
  • ГОЛ ЗА МИЛАН - 1:0. Фабио Баорини оползотворява центриране от Кутроне, защитата на Лудогорец спи.

21'
  • Силен удар на Андре Силва, право в ръцете на Хорхе Броун.

12'
  • Кутроне отвръща с атаки на началните силни пет минути на Лудогорец.

8'
  • Корнер за Лудогорец. Защитата на Милан изчиства.

4'
  • Пет промени в състава на Лудогорец, седем в този на Милан в сравнение с първия мач.

2'
  • Първа добра атака за Лудогорец, Марселиньо стреля над вратата.

1'
  • НАЧАЛО НА МАЧА

• От 18:30 местно време ще се проведе водосвет за успеха на Лудогорец от архимандрид Атанасий от Будапеща, както и от неговия колега от Милано. Събитието е пред GATE 5 на "Сан Сиро",  откъдето ще влязат и феновете на Лудогорец.

• Излъчва: Darik radio, Darik radio