• Тойвонен също получи жълт картон.

89'
  • Чудесна контраатака за България, Неделев можеше да стреля, но се опита да търси Краев, Олсен спаси.

88'
  • След сблъсък между играчите на двата отбора Чорбаджийски получи жълт картон. Той ще пропусне мача срещу Холандия.

87'
  • Форсберг стреля, но Чорбаджийски изби с глава топката в корнер.

85'
  • Йохансон е сменен от Арментерос.

84'
  • Попов е сменен от Димитров.

83'
  • Джими Дурмаз е сменен от Виктор Клаесон.

81'
  • Гооооол за България! 3:2! Ивелин Попов подаде към Ивайло Чочев, който с удар от дъгата на наказателното поле на Швеция изпрати топката в долния десен ъгъл на вратата на Робин Олсен.

79'
  • Тодор Неделев падна в наказателното поле на Швеция и имаше претенции за дузпа, но Талиавенто бе категоричен, че няма такава.

77'
  • Манолев е сменен от Краев.

76'
  • Центриране в наказателното поле на Швеция, но Линдельоф се намеси и изчисти топката в корнер.

72'
  • Якоб Йохансон отправи далечен удар, но неточно в аут.

70'
  • Екдал е сменен от Ларсон.

70'
  • Форсберг стреля от фаул, но Пламен Илиев изби топката в корнер.

67'
  • Остро центриране в наказателното поле на Швеция, Аугустинсон изпревари Неделев и изби топката в корнер.

66'
  • Георги Миланов е сменен от Тодор Неделев.

61'
  • Нова много голяма опасност пред вратата на България. Пред Форсберг се откри отлична възможност в наказателното поле на българите и стреля, но Пламен Илиев отново спаси.

59'
  • Емил Форсберг стреля опасно от фаул, но Пламен Илиев се намеси и изби в корнер.

59'
  • Опасен фаул за Швеция, след като Дурмаз се опита да преодолее Занев, но той игра с ръка точно в дъгата пред наказателното поле на България.

57'
  • Слаб удар от дистанция на Тойвонен, Пламен Илиев спаси без проблеми.

53'
  • Ивелин Попов центрира остро и директно в наказателното поле на Швеция, но Олсен внимаваше и боксира.

47'
  • Начало на второто полувреме!

46'
  • Край на първото полувреме!

45+1'
  • Гол за Швеция - 2:2! Лустиг центрира в наказателното поле на България, където Маркус Берг бе изпуснат от Васил Божиков и Георги Костадинов и с глава изпрати топката в десния ъгъл на вратата на Пламен Илиев.

44'
  • Маркус Берг пусна извеждащ пас към Тойвонен, но Пламен Илиев се намеси решаващо и успя да избие топката.

43'
  • Остро центриране от корнер в наказателното поле на България, но Пламен Илиев излезе и боксира.

42'
  • Хубав диагонален удар на Ивелин Попов от границата на наказателното поле на Швеция, но Робин Олсен плонжира и успя да спаси.

41'
  • Гоооол за България - 2:1! Ивелин Попов центрира от фаул в наказателното поле на Швеция, където Георги Костадинов засече топката с глава отблизо и изпрати във вратата на Робин Олсен.

33'
  • Гол за Швеция - 1:1! Лудвиг Аугустинсон центрира от корнер в наказателното поле на България, Микаел Лустиг засече топката с глава и я изпрати във вратата на Пламен Илиев. Лустиг бе изпуснат от Станислав Манолев.

29'
  • Ивелин Попов напредна, след което стреля, но неточно в аут.

20'
  • Петър Хубчев бе изгонен от треньорската скамейка. Той имаше претенции за фаул в полза на българите, който не бе отсъден. Хубчев се развика на страничния съдия, а Талиавенто го изгони на трибуните. След като бе изгонен Хубчев си хвърли бутилката с все сила пред четвъртия съдия.

18'
  • Пламен Илиев спаси дузпата! Емил Форсберг изпълни дузпата и стреля в долния десен ъгъл, но Пламен Илиев спаси. След това Гранквист стреля при добавката, но Илиев отново спаси.

16'
  • Съдията Паоло Талиавенто свири дузпа за Швеция и показа жълт картон за Георги Костадинов. Костадинов събори Андреас Гранквист в наказателното поле на България.

15'
  • Опасно центриране в наказателното поле на България, Дурмаз не успя да засече топката и Пламен Илиев я улови сигурно.

14'
  • Гоооооол за България! 1:0! Георги Миланов центрира в наказателното поле на Швеция, след което Станислав Манолев засече отблизо топката с глава и я изпрати във вратата на Робин Олсен.

11'
  • Васил Божиков получи жълт картон.

8'
  • Манолев пусна отличен пас към Чочев, който се озова на отлична позиция сам срещу Робин Олсен, но се подхлъзна в последния момент и това позволи на вратаря на шведите да се намеси и да избие топката в корнер.