• Край на мача! Англия разби България с 4:0!

• Нов страхотен шанс за Англия. Маркъс Рашфорд нахлу на скорост, направи двойно подаване с Рос Баркли и излезе сам срещу Пламен Илиев, но стреля в главата му.

• Последна смяна в мача. Излиза Галин Иванов, влиза Даниел Младенов.

82'
  • Последна смяна за Англия. Излиза авторът на хеттрик Хари Кейн, влиза Алекс Окслейд-Чембърлейн.

77'
  • Комично отиграване от Десподов! Без никой да го докосне, дори и без да го погледне, той се срина в наказателното поле и търсеше дузпа.

76'
  • Страхотен шанс за България за гол! Ивелин Попов от пряк свободен удар от около 18 метра затрудни максимално Пикфорд, но той изби в корнер.

75'
  • Хари Кейн е безпощаден от бялата точка - 4:0!

72'
  • Втора дузпа за Англия. Хари Кейн навърза защитата на България и Кристиан Димитров влезе в съприкосновение, което доведе до удар от бялата точка.

72'
  • Втора смяна и за Англия. Излиза Рахийм Стърлинг, влиза Джейдън Санчо.

70'
  • Смяна и за България, влиза Кирил Десподов на мястото на Марселиньо.

67'
  • Първа смяна и за Англия. Излиза Джордан Хендерсън, влиза Мейсън Маунт.

66'
  • Първа смяна в мача. Излиза тотално разочаровалият Николай Бодуров, който направи може би най-слабия си мач за България. Влиза Кристиан Димитров.

64'
  • Опасно подаване в българското наказателно поле за Хари Кейн, но в последния момент Васил Божиков изби.

63'
  • Нова бърза атака чрез Маркъс Рашфорд, но този път опасността беше предотвратена.

59'
  • Тежко фиаско за България и трети гол за Англия! Николай Бодуров с нова нелепа грешка, като подари топката с пас за бързия Маркъс Рашфорд, който пусна на скорост за Хари Кейн в наказателното поле, а подаването на нападателя пред опразнената врата за Стърлинг лесно беше превърнато в гол.

55'
  • Хари Кейн е точен от дузпата - 2:0!

50'
  • Николай Бодуров направи дузпа, поваляйки в наказателното поле Маркъс Рашфорд. Реферът не се поколеба да посочи бялата точка.

48'
  • Уникален пропуск на българите! Вандерсон беше изведен зад защитата с перфектен пас на Антон Недялков, той излезе сам срещу Джордан Пикфорд, но мощният му изстрел беше избит от вратаря.

48'
  • Начало на втората част на мача.

46'
  • Край на първата част на мача! Англия води на България с 1:0.

45+1'
  • Англичаните поискаха дузпа, претендирайки, че Георги Сърмов е играл с ръка при едно центриране в наказателното поле на Маркъс Рашфорд. Българският халф обаче игра с рамо и реферът съвсем заслужено не посочи бялата точка.

45'
  • Страхотна възможност за Англия. Маркъс Рашфорд центрира страхотно от десния фланг за Хари Кейн, той надскочи защитата и стреля, но Пламен Илиев улови.

44'
  • Николай Бодуров получава първия жълт картон за българския тим. Той задържа Маркъс Рашфорд за фланелката, като го дърпаше в продължение на 10-ина секунди. Заслужен картон за бранителя.

36'
  • Хубава възможност за англичаните, при която Дани Роуз центрира в наказателното поле, цялата ни защита се размина с топката, тя стигна до Рахийм Стърлинг, но той не успя да я укроти и изпусна възможността за гол.

35'
  • Уникален шанс за България! Страхил Попов нахлу по десния фланг и центрира, слагайки топката на главата на Галин Иванов. Хари Магуайър не си направи труда дори да скочи и остави българина на чиста позиция пред вратарското поле. Иванов обаче стреля много слабо и опропасти невероятен шанс.

32'
  • Жълт картон за Майкъл Кийн за много груб фаул срещу Марселиньо.

31'
  • Ужасяваща грешка на българската защита и вратар донесе първия гол в мача! След аут Пламен Илиев пусна късо за Васил Божиков, той ненужно върна на стража, който потърси Николай Бодуров, но подаде на Рахийм Стърлинг в наказателното поле. И той се възползва, пусна на празна врата за Хари Кейн, който нямаше как да сбърка - 1:0!

24'
  • Удар от дистанция и на Маркъс Рашфорд, но топката лети далеч в аут.

23'
  • Англичаните вкараха гол в мрежата на България. Рахийм Стърлинг нахлу на скорост и пусна около вратарското поле за Хари Кейн, който реализира. Попадението обаче не беше зачетено заради засада към нападателя на Тотнъм.

19'
  • Първи удар и от страна на Англия! Страхотен пас на Рахийм Стърлинг стигна до капитана Джордан Хендерсън, който стреля от воле, но крайно неточно.

15'
  • Хубав извеждащ пас зад гърба на българската защита за Хари Кейн, но в последния момент топката беше изчистена, иначе той излизаше очи в очи с Пламен Илиев.

13'
  • Първият удар в мача е за България! Страхотна контра на нашите момчета, Марселиньо хладнокръвно подаде на Вандерсон пред наказателното поле, но неговият изстрел беше слабичък и не затрудни Пикфорд.

5'
  • От първата минута англичаните натикаха българските си съперници в наказателното им поле, но засега няма чисти ситуации.