11 фев 2018
  • Класиране Англия Англия / Премиърлийг, Англия
    FT Хъдърсфийлд Таун
    Хъдърсфийлд Таун
    4 :1
    Борнемут
    Борнемут
    FT Нюкасъл Юнайтед
    Нюкасъл Юнайтед
    1 :0
    Манчестър Юнайтед
    Манчестър Юнайтед
    FT Саутхемптън
    Саутхемптън
    0 :2
    Ливърпул
    Ливърпул
  • Класиране Испания Испания / Примера дивисион, Испания
    FT Севиля ФК
    Севиля ФК
    1 :0
    Жирона ФК
    Жирона ФК
    FT Барселона
    Барселона
    0 :0
    Хетафе
    Хетафе
    FT Селта Виго
    Селта Виго
    2 :2
    Еспаньол
    Еспаньол
    FT Валенсия
    Валенсия
    3 :1
    Леванте
    Леванте
  • Класиране Германия Германия / Първа Бундеслига, Германия
    FT Щутгарт
    Щутгарт
    1 :0
    Борусия Мьонхенгладбах
    Борусия Мьонхенгладбах
    FT Вердер Бремен
    Вердер Бремен
    3 :1
    Волфсбург
    Волфсбург
  • Класиране Италия Италия / Серия А, Италия
    FT УС Сасуоло
    УС Сасуоло
    0 :0
    Каляри Калчо
    Каляри Калчо
    FT Киево Верона
    Киево Верона
    0 :1
    Дженоа
    Дженоа
    FT Интер Милано
    Интер Милано
    2 :1
    Болоня ФК
    Болоня ФК
    FT Сампдория
    Сампдория
    2 :0
    Верона
    Верона
    FT ФК Торино
    ФК Торино
    2 :0
    Удинезе Калчо
    Удинезе Калчо
    FT Рома
    Рома
    5 :2
    Беневенто
    Беневенто
  • Класиране Франция Франция / Лига 1, Франция
    FT Страсбург
    Страсбург
    2 :1
    Троа
    Троа
    FT Нант
    Нант
    2 :2
    Лил
    Лил
    FT Олимпик Лион
    Олимпик Лион
    0 :2
    Рен
    Рен
  • Класиране Англия Англия / Чемпиъншип, Англия
    FT Астън Вила
    Астън Вила
    2 :0
    Бирмингам Сити
    Бирмингам Сити
  • Класиране Испания Испания / Сегунда дивисион, Испания
    FT Албасете
    Албасете
    0 :1
    Химнастик де Тарагона
    Химнастик де Тарагона
    FT Уеска
    Уеска
    1 :0
    Културал Леонеса
    Културал Леонеса
    FT Райо Валекано
    Райо Валекано
    2 :0
    Sevilla B
    Sevilla B
    FT Реус Депортиво
    Реус Депортиво
    3 :0
    Lorca FC
    Lorca FC
    FT Тенерифе
    Тенерифе
    5 :1
    Кордоба
    Кордоба
    FT Реал Сарагоса
    Реал Сарагоса
    2 :0
    КД Луго
    КД Луго
  • Класиране Германия Германия / Втора Бундеслига, Германия
    FT Зандхаузен
    Зандхаузен
    0 :0
    Айнтрахт Брауншвайг
    Айнтрахт Брауншвайг
    FT Гройтер Фюрт
    Гройтер Фюрт
    1 :0
    Динамо Дрезден
    Динамо Дрезден
    FT Ерцгебирге Ауе
    Ерцгебирге Ауе
    0 :0
    Инголщат
    Инголщат
  • Класиране Италия Италия / Серия Б, Италия
    FT ФК Парма
    ФК Парма
    1 :1
    Перуджа
    Перуджа
    FT Читадела
    Читадела
    1 :3
    Новара Калчо
    Новара Калчо
  • Класиране Турция Турция / Супер Лиг, Турция
    FT Акхисар Блд Спор
    Акхисар Блд Спор
    1 :0
    Бурсаспор
    Бурсаспор
    FT Кайзериспор
    Кайзериспор
    1 :1
    Сивасспор
    Сивасспор
    FT Аланияспор
    Аланияспор
    1 :2
    Коняспор
    Коняспор
    FT Истанбул Башакшехир
    Истанбул Башакшехир
    0 :2
    Фенербахче
    Фенербахче
  • Класиране Португалия Португалия / Примейра Лига, Португалия
    FT Chaves
    Chaves
    0 :4
    Порто
    Порто
    FT Белененсеш
    Белененсеш
    2 :5
    Desportivo Aves
    Desportivo Aves
    FT Спортинг Лисабон
    Спортинг Лисабон
    2 :0
    Feirense
    Feirense
    FT Боавища
    Боавища
    1 :0
    Витория Гимараеш
    Витория Гимараеш
  • Класиране Белгия Белгия / Про лига, Белгия
    FT Ваасланд-Беверен
    Ваасланд-Беверен
    1 :1
    Клуб Брюж
    Клуб Брюж
    FT Стандард Лиеж
    Стандард Лиеж
    4 :3
    Мускрон-Перювелс
    Мускрон-Перювелс
    FT Спортинг Шарлероa
    Спортинг Шарлероa
    1 :1
    Локерен
    Локерен
  • Класиране Гърция Гърция / Супер Лига, Гърция
    FT Аполон Смирнис
    Аполон Смирнис
    1 :1
    Левадиакос
    Левадиакос
    FT АЕК Атина
    АЕК Атина
    1 :0
    Астерас Триполис
    Астерас Триполис
    FT Панайтоликос
    Панайтоликос
    3 :0
    Платаниас
    Платаниас
    FT Атромитос
    Атромитос
    2 :2
    Олимпиакос
    Олимпиакос
  • Класиране Холандия Холандия / Ередивизие, Холандия
    FT Аякс
    Аякс
    2 :1
    Твенте
    Твенте
    FT Екселсиор
    Екселсиор
    0 :0
    НАК Бреда
    НАК Бреда
    FT Витес
    Витес
    3 :1
    Фейенорд
    Фейенорд
    FT Грьонинген
    Грьонинген
    0 :0
    АДО Ден Хааг
    АДО Ден Хааг
  • Камерун Камерун / Елит 1
    FT Feutcheu
    Feutcheu
    2 :1
    АПЕЖЕС Академи
    АПЕЖЕС Академи
  • Хърватска Хърватска / Първа дивизия, Хърватия
    FT Цибалия Винковци
    Цибалия Винковци
    0 :5
    Хайдук Сплит
    Хайдук Сплит
    FT Локомотива Загреб
    Локомотива Загреб
    2 :2
    Рудеш
    Рудеш
  • Колумбия Колумбия / Примера А: Клаусура, Колумбия
    FT Америка де Кали
    Америка де Кали
    1 :1
    Депортес Толима
    Депортес Толима
    FT Алианза Петролера
    Алианза Петролера
    1 :0
    Депортиво Рионегро
    Депортиво Рионегро
    FT Атлетико Насионал
    Атлетико Насионал
    1 :0
    Санта Фе
    Санта Фе
    FT Бояка Чико
    Бояка Чико
    1 :2
    Меделин
    Меделин
    FT Хагуарес де Кордоба
    Хагуарес де Кордоба
    1 :0
    Ла Екуидад
    Ла Екуидад
  • Колумбия Колумбия / Примера Б: Клаусура, Колумбия
    FT Университарио Попаян
    Университарио Попаян
    3 :1
    Реал Сантандер
    Реал Сантандер
    FT Ланерос
    Ланерос
    0 :1
    Баранкиля
    Баранкиля
    FT Кортулуа
    Кортулуа
    0 :1
    Тигрес
    Тигрес
  • Африка Африка / Шампионска лига, Африка
    FT Ngaya Club (Com)
    Ngaya Club (Com)
    1 :1
    UD Songo (Moz)
    UD Songo (Moz)
    FT Bantu (Les)
    Bantu (Les)
    2 :4
    Mbabane Swall. (Swa)
    Mbabane Swall. (Swa)
    FT V.Club
    V.Club
    4 :0
    Mighty Wanderers
    Mighty Wanderers
    FT Otoho d'Oyo
    Otoho d'Oyo
    2 :0
    МС Алжер
    МС Алжер
    FT Buffles du Borgou (Ben)
    Buffles du Borgou (Ben)
    1 :1
    АСЕК
    АСЕК
    FT Plateau United
    Plateau United
    3 :0
    Eding Sport
    Eding Sport
    FT Примейро де Агосто
    Примейро де Агосто
    3 :0
    Platinum (Zim)
    Platinum (Zim)
    FT Al-Tahaddi
    Al-Tahaddi
    1 :0
    Адуана Старс
    Адуана Старс
    FT LISCR FC
    LISCR FC
    1 :0
    Ал Хилал Омдурман
    Ал Хилал Омдурман
    FT Real Bamako (Mli)
    Real Bamako (Mli)
    1 :1
    MFM FC
    MFM FC
    FT ЕС Сетиф
    ЕС Сетиф
    6 :0
    Olympic Real de Bangui
    Olympic Real de Bangui
  • Венецуела Венецуела / Примера дивисион: Апертура, Венецуела
    FT Метрополитанос
    Метрополитанос
    2 :2
    Депортиво Анзоатегуи
    Депортиво Анзоатегуи
    FT Естудиантес де Мерида
    Естудиантес де Мерида
    1 :1
    Арагуа
    Арагуа
    FT Депортиво Лара
    Депортиво Лара
    3 :3
    Зулия
    Зулия
  • Холандия Холандия / Топкласе: Зондаг, Холандия
    FT Oostzaan
    Oostzaan
    2 :2
    De Meern
    De Meern
    FT Jong De Graafschap
    Jong De Graafschap
    3 :0
    Jong Vitesse
    Jong Vitesse
  • Португалия Португалия / Segunda Liga
    FT Джил Висенте
    Джил Висенте
    0 :4
    Академика
    Академика
    FT UD Oliveirense
    UD Oliveirense
    2 :0
    Фамаликао
    Фамаликао
    FT Leixoes
    Leixoes
    1 :1
    Спортинг Брага II
    Спортинг Брага II
    FT Насионал Мадейра
    Насионал Мадейра
    1 :1
    Sporting Covilha
    Sporting Covilha
    FT Ароука
    Ароука
    1 :0
    Real SC
    Real SC
    FT Витория Гимараеш II
    Витория Гимараеш II
    1 :0
    Cova De Piedade
    Cova De Piedade
    FT Спортинг Лисабон II
    Спортинг Лисабон II
    0 :1
    Униао Мадейра
    Униао Мадейра
    FT Бенфика II
    Бенфика II
    1 :5
    Academico Viseu
    Academico Viseu
    FT Santa Clara
    Santa Clara
    2 :0
    Порто II
    Порто II
  • Португалия Португалия / Campeonato Nacional
    FT Guadalupe
    Guadalupe
    0 :2
    Pero Pinheiro
    Pero Pinheiro
    FT FC Castrense
    FC Castrense
    1 :0
    Sporting Ideal
    Sporting Ideal
    FT Amarante
    Amarante
    5 :0
    Canelas 2010
    Canelas 2010
    FT Coruchense
    Coruchense
    0 :3
    Alcanenense
    Alcanenense
    FT Mirandela
    Mirandela
    1 :0
    Merelinense
    Merelinense
    FT Sourense
    Sourense
    2 :1
    Mortagua
    Mortagua
    FT Vizela
    Vizela
    0 :0
    AR Sao Martinho
    AR Sao Martinho
    FT Fafe
    Fafe
    3 :0
    Braganca
    Braganca
    FT Camara de Lobos
    Camara de Lobos
    2 :1
    Pedras Salgadas
    Pedras Salgadas
    FT Fatima
    Fatima
    1 :0
    Dezembro
    Dezembro
    FT Orn
    Orn
    0 :5
    Nogueirense
    Nogueirense
    FT Mondinense
    Mondinense
    2 :2
    AD Oliveirense
    AD Oliveirense
    FT Oleiros
    Oleiros
    2 :1
    Ferreira de Aves
    Ferreira de Aves
    FT Oriental
    Oriental
    0 :0
    Lusitano VRSA
    Lusitano VRSA
    FT Pedras Rubras
    Pedras Rubras
    2 :0
    Coimbroes
    Coimbroes
    FT Sacavenense
    Sacavenense
    0 :0
    Vilafranquense
    Vilafranquense
    FT Salgueiros
    Salgueiros
    3 :0
    Cinfaes
    Cinfaes
    FT AD Sanjoanense
    AD Sanjoanense
    1 :1
    SC Espinho
    SC Espinho
    FT SB Castelo Branco
    SB Castelo Branco
    1 :2
    Lusitano FCV
    Lusitano FCV
    FT Farense
    Farense
    4 :1
    Estrela Vendas Novas
    Estrela Vendas Novas
  • Малайзия Малайзия / Супер Лига, Малайзия
    FT PKNP
    PKNP
    0 :1
    Кедах
    Кедах
    FT Malacca United
    Malacca United
    3 :0
    Негери Сембилан
    Негери Сембилан
  • Малта Малта / Първа дивизия, Малта
    FT Marsa FC
    Marsa FC
    0 :1
    San Gwann
    San Gwann
    FT Мкаба
    Мкаба
    1 :1
    Корми
    Корми
    FT Рабат Аякс
    Рабат Аякс
    1 :4
    Пемброке Атлета
    Пемброке Атлета
    FT Zejtun Corinthians
    Zejtun Corinthians
    3 :1
    Зебуг Рейнджърс
    Зебуг Рейнджърс
  • Нова Зеландия Нова Зеландия / Премиършип, Нова Зеландия
    FT Хоук'с Бей Юнайтед
    Хоук'с Бей Юнайтед
    0 :3
    Оукланд Сити
    Оукланд Сити
    FT Саутърн Юнайтед
    Саутърн Юнайтед
    1 :3
    Тийм Уелингтън
    Тийм Уелингтън
    FT Уелингтън Финикс Резерви
    Уелингтън Финикс Резерви
    3 :5
    Кентърбъри Юнайтед
    Кентърбъри Юнайтед
    FT Ийстърн Събърбс Бризбейн
    Ийстърн Събърбс Бризбейн
    3 :0
    Tasman United
    Tasman United
  • Германия Германия / 3. Liga
    FT Unterhaching
    Unterhaching
    1 :1
    Hallescher FC
    Hallescher FC
    FT Wehen Wiesbaden
    Wehen Wiesbaden
    2 :2
    Bremen II
    Bremen II
  • Германия Германия / Regionalliga: Nordost
    FT Chemie Leipzig
    Chemie Leipzig
    1 :0
    Budissa Bautzen
    Budissa Bautzen
    FT Кикерс Офенбах
    Кикерс Офенбах
    3 :0
    Elversberg
    Elversberg
    FT Hoffenheim II
    Hoffenheim II
    1 :1
    Ulm
    Ulm
    FT Щутгарт II
    Щутгарт II
    2 :0
    Rochling
    Rochling
  • Германия Германия / Oberliga: Mittelrhein
    FT Wedeler TSV
    Wedeler TSV
    3 :4
    TSV Buchholz 08
    TSV Buchholz 08
    FT Staaken
    Staaken
    2 :0
    CFC Hertha
    CFC Hertha
    FT Barmbek-Uhlenhorst
    Barmbek-Uhlenhorst
    5 :2
    Turkiye
    Turkiye
    FT Spelle-Venhaus
    Spelle-Venhaus
    1 :6
    Arminia Hannover
    Arminia Hannover
  • Гърция Гърция / Футболна лига: Нотиос, Гърция
    FT Anagennisi Karditsas
    Anagennisi Karditsas
    1 :2
    Панахайки
    Панахайки
    FT Aiginiakos
    Aiginiakos
    3 :2
    Ерготелис
    Ерготелис
    FT Kalamaria
    Kalamaria
    0 :0
    Karaiskakis
    Karaiskakis
    FT Sparti
    Sparti
    1 :0
    Докса Драма
    Докса Драма
    FT Trikala F.C.
    Trikala F.C.
    1 :0
    Калитеа
    Калитеа
  • Гърция Гърция / Гама Етники, Гърция
    FT Ермионидас-Ермис
    Ермионидас-Ермис
    2 :1
    Diagoras Agias
    Diagoras Agias
    FT Lefkimmi
    Lefkimmi
    2 :1
    Makedonikos Foufas
    Makedonikos Foufas
    FT Achaiki
    Achaiki
    1 :1
    Panarkadikos
    Panarkadikos
    FT Almopos
    Almopos
    2 :0
    Karitsa
    Karitsa
    FT Panamvrakakikos
    Panamvrakakikos
    3 :0
    Filippiada
    Filippiada
    FT Панилиакос
    Панилиакос
    1 :1
    Pallixouriakos
    Pallixouriakos
    FT Apollon Paralimniou
    Apollon Paralimniou
    1 :0
    Aetos Orfani
    Aetos Orfani
    FT Nestos Chrisoupolis
    Nestos Chrisoupolis
    0 :1
    Aris Avato
    Aris Avato
    FT Ermis Amyntaio
    Ermis Amyntaio
    5 :1
    Asteras Parapotamos
    Asteras Parapotamos
    FT Ermis Kiveriou
    Ermis Kiveriou
    4 :0
    Chalkis
    Chalkis
    FT Feraios
    Feraios
    2 :1
    GS Almyros
    GS Almyros
    FT Ираклис
    Ираклис
    2 :1
    AO Kardias
    AO Kardias
    FT Кампаниакос Чаластра
    Кампаниакос Чаластра
    0 :2
    Makedonikos
    Makedonikos
    FT Mylopotamos
    Mylopotamos
    3 :0
    Atsalenios
    Atsalenios
    FT O. Volos
    O. Volos
    1 :0
    Achilleas Farsalon
    Achilleas Farsalon
    FT Tilikratis
    Tilikratis
    0 :0
    Panlefkadios
    Panlefkadios
    FT Zakynthos
    Zakynthos
    0 :1
    PAO Varda
    PAO Varda
    FT AO Zevgolatiou
    AO Zevgolatiou
    1 :0
    Loutraki
    Loutraki
    FT Кавала
    Кавала
    0 :2
    Elpis Skoutareos
    Elpis Skoutareos
  • Гватемала Гватемала / Лига Насионал: Апертура, Гватемала
    FT Coban Imperial
    Coban Imperial
    2 :1
    Антигуа
    Антигуа
    FT Маркенсе
    Маркенсе
    1 :0
    Малакатеко
    Малакатеко
    FT Сучитепекес
    Сучитепекес
    1 :1
    Кселаху
    Кселаху
    FT Мунисипал
    Мунисипал
    1 :0
    Гуастатоя
    Гуастатоя
    FT Deportivo Sanarate
    Deportivo Sanarate
    1 :0
    Siquinala
    Siquinala
  • Белгия Белгия / Втора дивизия, Белгия
    FT Лиерс
    Лиерс
    0 :1
    ОХ Льовен
    ОХ Льовен
  • Белгия Белгия / Трета дивизия, Белгия
    FT Акрен
    Акрен
    4 :2
    Olympic Charleroi
    Olympic Charleroi
    FT SW Harelbeke (Bel)
    SW Harelbeke (Bel)
    2 :2
    Ronse
    Ronse
    FT Torhout
    Torhout
    0 :3
    Sint-Eloois-Winkel
    Sint-Eloois-Winkel
    FT Олимпия Вайгмаал
    Олимпия Вайгмаал
    2 :2
    Spouwen-Mopertingen
    Spouwen-Mopertingen
    FT Ребек
    Ребек
    1 :1
    RAA Louvieroise
    RAA Louvieroise
    FT Уален
    Уален
    3 :1
    Meux
    Meux
    FT Olsa Brakel
    Olsa Brakel
    0 :3
    Синт-Никлаас
    Синт-Никлаас
    FT Temse
    Temse
    3 :1
    Rupel Boom
    Rupel Boom
    FT ФК Турнхаут
    ФК Турнхаут
    1 :0
    Montkainoise
    Montkainoise
    FT Hamoir
    Hamoir
    1 :2
    Daring Molenbeek
    Daring Molenbeek
    FT Gent-Zeehaven
    Gent-Zeehaven
    1 :3
    Gullegem
    Gullegem
    FT Londerzeel
    Londerzeel
    2 :0
    Спарта Петегем
    Спарта Петегем
    FT Mandel United
    Mandel United
    3 :1
    Bornem
    Bornem
    FT Пепинген
    Пепинген
    1 :2
    Уестхук
    Уестхук
    FT KSC City Pirates
    KSC City Pirates
    2 :1
    Hades
    Hades
    FT Спортенг Хаселт
    Спортенг Хаселт
    2 :1
    Thes Sport
    Thes Sport
    FT Sint-Lenaarts
    Sint-Lenaarts
    1 :3
    Темпо Оверайзе
    Темпо Оверайзе
    FT Тиенен
    Тиенен
    0 :1
    Капелен
    Капелен
  • Ангола Ангола / Гирабола, Ангола
    16:00 Domant
    Domant
    -:-
    Саграда Есперанса
    Саграда Есперанса
    16:30 Спортинг Кабинда
    Спортинг Кабинда
    -:-
    Академика
    Академика
  • Коста Рика Коста Рика / Примера дивисион: Торнео де Верано, Коста Рика
    FT Ередиано
    Ередиано
    6 :3
    Минусипал Либериа
    Минусипал Либериа
    FT Перес Селедон
    Перес Селедон
    2 :1
    Сантос де Гуапилес
    Сантос де Гуапилес
    FT Гресиа
    Гресиа
    2 :1
    Кармелита
    Кармелита
  • Перу Перу / Примера дивисион: Клаусура, Перу
    FT Университарио
    Университарио
    0 :1
    УТС Кахамарка
    УТС Кахамарка
    FT Мелгар
    Мелгар
    2 :1
    Спорт Бойс
    Спорт Бойс
    FT Комерсиантес Унидос
    Комерсиантес Унидос
    1 :2
    Университад Сан Мартин
    Университад Сан Мартин
    FT Спортинг Кристал
    Спортинг Кристал
    4 :1
    Sport Rosario
    Sport Rosario
  • Тунис Тунис / Лига 1, Тунис
    FT Стад Габезиен
    Стад Габезиен
    0 :1
    Клуб Африкен
    Клуб Африкен
    FT Зарзис
    Зарзис
    2 :1
    Стад Тунизиен
    Стад Тунизиен
  • Нигерия Нигерия / НПФЛ, Нигерия
    FT Yobe Stars
    Yobe Stars
    1 :0
    Rivers United
    Rivers United
    FT Go Round
    Go Round
    1 :0
    Абиа Уориърс
    Абиа Уориърс
    FT Niger Tornadoes
    Niger Tornadoes
    1 :0
    Насарауа Юнайтед
    Насарауа Юнайтед
    FT Енугу Рейнджърс
    Енугу Рейнджърс
    1 :0
    Ел Канеми Уориърс
    Ел Канеми Уориърс
    FT Съншайн Старс
    Съншайн Старс
    0 :0
    Kano Pillars
    Kano Pillars
    FT Kwara United
    Kwara United
    2 :1
    Katsina United
    Katsina United
    FT Ifeanyi Uba
    Ifeanyi Uba
    2 :0
    Хартланд
    Хартланд
  • Чили Чили / Примера дивисион: Клаусура, Чили
    FT Депортес Темуко
    Депортес Темуко
    1 :1
    Универсидад Консепсион
    Универсидад Консепсион
    FT Уачипато
    Уачипато
    1 :1
    Сан Луис
    Сан Луис
    FT Курико Унидо
    Курико Унидо
    1 :3
    Универсидад Католика
    Универсидад Католика
  • Чили Чили / Примера Б: Апертура - Втора фаза, Чили
    FT Ла Серена
    Ла Серена
    1 :0
    Унион Сан Фелипе
    Унион Сан Фелипе
    FT Кобресал
    Кобресал
    2 :1
    San Marcos de Arica
    San Marcos de Arica
    FT Копиапо
    Копиапо
    0 :0
    Кобрелоа
    Кобрелоа
    FT Магайанес
    Магайанес
    2 :1
    Кокимбо Унидо
    Кокимбо Унидо
  • Уругвай Уругвай / Примера дивисион: Апертура, Уругвай
    FT Данубио
    Данубио
    2 :1
    Дефенсор Спортинг
    Дефенсор Спортинг
    FT Феникс
    Феникс
    0 :0
    Атлетико Серо
    Атлетико Серо
    FT Атенас
    Атенас
    1 :0
    Racing Montevideo
    Racing Montevideo
    22:00 Ел Танке Сислей
    Ел Танке Сислей
    -:-
    Ливърпул
    Ливърпул
  • Испания Испания / Сегунда Б, Испания
    FT Betis B
    Betis B
    1 :1
    Melilla
    Melilla
    FT Депортиво Алкояно
    Депортиво Алкояно
    0 :0
    Форментера
    Форментера
    FT Ягостера
    Ягостера
    0 :0
    Майорка
    Майорка
    FT SS Reyes
    SS Reyes
    1 :0
    Pontevedra
    Pontevedra