FT

0 : 2

• 71’ (д) Костадин Хазуров
  • 89’ Костадин Хазуров
  • Край на мача. ЦСКА спечели поредната си победа в първенството, след успех с 2:0 с голове на Хазуров.

90+3'
  • Костадин Хазуров се разписа с глава за 2:0 в полза на ЦСКА, след като засече пас отляво.

89'
  • Футболист на домакините се схвана и играта временно е спряна.

85'
  • Чорбаджийски получи жълт картон

82'
  • Йордан Йорданов нацели гредата на вратата на Стоичков.

81'
  • Опасен прехвърлящ удар на Борис Галчев наказа вратаря на домакините Стоичков да покаже рефлекс и да отбие топката в корнер, след като тя летеше опасно към вратата.

80'
  • След изпълнението на корнера Чочков стреля слабо с глава в ръцете на Колев.

76'
  • Пряк свободен удар в полза на Чико. Центриране към Димитър Стоянов, Станислав Чочков стреля от движение, но бранител на ЦСКА изчисти в корнер.

75'
  • Петър Витанов заменя Самир Аясс в състава на ЦСКА

72'
  • Милен Кикарин получава жълт картон за извършено нарушение

69'
  • Удар на футболист на домакините попадна в ръцете на Стоян Колев.

68'
  • Фенове на домакините застанаха зад скамейката на ЦСКА и започнаха словестна престрелка с хора от щаба на "червените".

68'
  • Футболист на Чико изпадна в положение на засада и опита на домакините за атака се провали.

67'
  • Костадин Хазуров отбеляза гол от дузпа.

60'
  • Костадин Хазуров откри резултата в полза на ЦСКА, след като се разписа от дузпа отсъдена за нарушение на капитана на Чико - Михайлов срещу Преслав Йорданов.

60'
  • Бекяров напуска терена, Дечев влиза на терена, а смяната е в състава на домакините.

53'
  • Йордан Чолов изчисти топката, след опасна атака за ЦСКА

49'
  • Феновете на "червените" огласят стадиона в Пазарджик със скандирания ЦСКА

• Хазуров влезе на мястото на Николай Цветков - Демона.

46'
  • Старт на второто полувреме.

46'
  • Край на първото полувреме.

45+4'
  • Преслав Йорданов получава жълт картон, след като при центриране от пряк свободен удар, игра с ръка и вкара топката в мрежата, но гол нямаше.

45+3'
  • Две минути допълнително време.

45+1'
  • Пряк свободен удар за ЦСКА. Галчев стреля над напречната греда

45'
  • Галчев стреля от 16 метра, но нацели право в тялото вратаря на домакините Стоичков.

41'
  • Галчев нацели страничната греда на Стоичков, след като с глава засече центриране отляво по атаката на ЦСКА.

38'
  • Принудителна смяна в състава на домакините. Николай Манчев напусна терена, а на негово място влезе Чочков.

37'
  • Опасна атака за домакините, но след удара на Бекяров Стоян Колев изби топката

35'
  • Галчев потърси дузпа, но съдията Буров не отсъди нарушението.

32'
  • Преслав Йорданов имаше невероятна възможност да открие резултата, но топката се удари в гредата и се върна в ръцете на Стоичков.

31'
  • Николай Цветков излезе в отлична позиция пред вратата на Стоичков, но след удара му топката излезе в аут.

29'
  • Чорбаджийски стреля от над 30 метра, но неточно

27'
  • Опит за центриране на Головодов отляво, но не сполучи.

25'
  • Корнер за Чико, но след изпълнението му топката излезе в аут.

23'
  • Ангел Грънчов напусна терена, след като при една атака за домакините направи нарушение, но се контузи и беше заменен от Кирил Динчев.

22'
  • Смъртен случай помрачи днешното гостуване на ЦСКА на Чико (Бяга) в Пазарджик. Около един час преди началото на мача почина Васил Маджаров, чичо на президента на Чико (Бяга) Стефан Маджаров.

Мъжът е получил масивен инфаркт на трибуните и лекарите не са успели да го спасят. Според информацията Маджаров е имал два байпаса на сърцето.

• Домакините играят с фланелки с надпис "В памет на Георги Михайлов - Бунара", който загина в автомобилна катастрофа.Георги Михайлов беше спонсор на тима, както и душата на тима от с. Бяга.

• Корнер за ЦСКА, но след изпълнението му отбраната на домакините се справи.

14'
  • Корнер за Чико отляво на Стоян Колев. Милушев изпълни на първа греда, Манчев пробва удар от движение, но това не стана.

10'
  • Стоичков улови топката пред погледа на Головодов.

9'
  • Аясс е в положение на засада, след като Галчев се опита да го намери

8'
  • Банчев от Чико загуби топката, след като опита да организира опасна атака за домакините, но отбраната на ЦСКА се справи.

8'
  • Тъч за Чико, след изпълнението му опит за домакините да организират атака, но те не сполучиха.

5'
  • Галчев центрира опасно в наказателното поле на домакините, но отбраната на Чико се справи.

3'
  • Начало на двубоя в Пазарджик.

1'
  • ЦСКА ще гони своята 6-а поредна победа в Югозападната В група. Момчетата на Христо Янев гостуват на Чико Бяга на стадион "Георги Бенковски" в Пазарджик.

Ето и стартовите състави на двата отбора:

ЧИКО (БЯГА): 12. Стоичков, 8. Голашин, 5. Петров, 2. Банчев, 4. Чолов, 99. Михайлов, 14. Милушев, 19. Велев, 13. Стоянов, 29. Манчев, 11. Бекяров

ЦСКА: 12. Колев, 4. Чорбаджийски, 8. Галчев, 9. Пр. Йорданов, 11. Головодов, 13. Й. Йорданов, 14. Аясс, 17. Кикарин, 21. Райчев, 22. Цветков, 25. Грънчов

Резерви: 1. Господинов, 2. Попов, 3. Динчев, 5. Иванов, 16. Витанов, 19. Божилов, 24. Хазуров

• Стадион: Георги Бенковски, Пазарджик
    Излъчва: Darik radio, Darik radio