• И капитанът на Царско село Реян Даскалов опитва шут отдалеч, но право в ръцете на Орлинов.

• Далечен удар на Симеон Мечев минава над вратата на Монтана

90+2'
  • Стефан Христов с глава стреля право в ръцете на вратаря Орлинов

90+1'
  • Най-чистото положение за гол в мача! Стефан Христов е изведен с дълъг пас сам срещу вратаря Орлинов, но не успя да го преодолее.

84'
  • Кавдански влиза мвесто Марков

83'
  • Дилан Мертенс заменя Андерсон

83'
  • Смяна в Монтана - Башлев на мястото на Тасев

78'
  • Гостите остават с 9 души! Николай Минков си изпусна нервите и изрита топката към единия асистент-съдия, след което реферът Петър Костадинов не се поколеба да му вдигне директен червен картон.

72'
  • Нова промяна в Царско село - Емануил Манев отстъпва мястото си на Симеон Мечев

71'
  • Промяна в Царско село - влиза Стефан Христов, излиза Салиф Сисе

70'
  • Пред Николай Минков се откри чудесна мъзможност, но от границите на наказателното поле шутира в аут. Топката стигна до него след неумело изчистване на Антонио Георгиев.

68'
  • Смяна в Монтана - Йордан Йорданов заменя Сергей Георгиев

65'
  • Монтана остава с 10 души! Стефан Цонков получи втори жълт картон и е изгонен от терена. Той бе предупреден за задържане на Салиф Сисе.

62'
  • Жълт картон за Преслав Ив. Петров за реплика срещу съдията

61'
  • Чудесна възможност  за гол пропусна Борис Галчев! Брахими центрира отдясно в наказателното поле, където ветеранът бе оставен непокрит, но ударът му с глава мина над вратата.

58'
  • Принудителна смяна в Монтана - терена напуска Айтов, който не може да продължи, след като бе нокаутиран от топката след зверски шут на Галчев. Вместо него до края на мача ще играе Преслав Ив. Петров.

52'
  • Страхотна атака на Царско село, в основата на която беше Салиф Сисе, завършва с подаване към резервата Брахими, но той е спрян с цената на нарушение от Айтов

50'
  • Жълт картон за защитника на Монтана Стефан Цонков за игра с ръка пред наказателното поле

47'
  • Първа смяна в Царско село - Божидар Васев отстъпва мястото си на Мохамед Брахими

46'
  • Начало на второто полувреме

45+2'
  • Край на първата част

45+2'
  • Жълт картон за Борис Галчев за оспорване на съдийско решение

45+2'
  • Божидар Васев получава жълт картон за фаул срещу Тасев

44+1'
  • Тони Тасев от Монтана е предупреден официално, след като събори откъсващия се Андерсон по дясното крило

38'
  • Отлично изпълнен пряк свободен удар от Борис Галчев дава възможност за изява на вратаря Орлинов, който плонжира и изби.

31'
  • Нападателят на Царско село Мирослав Будинов пробяга половината терен с топка в краката, но не можа да намери завършващото подаване и печели само корнер за своя отбор.

26'
  • Жълт картон за защитника на Царско село Родригес, който събори Тони Тасев пред наказателното поле

25'
  • Божидар Васев от Царско Село се опитва да изпрати топката в наказателното поле, но топката е блокирана от съперник.

13'
  • Първи точен удар и за Царско село. Отправя го Андерсон Кордейро, който получи добра топка пред наказателното поле, но шутира слабо и право в ръцете на вратаря Орлинов.

11'
  • Мирослав Будинов от Царско Село се опитва да изпрати топката в наказателното поле, но топката е блокирана от съперник.

4'
  • Николай Минков от Монтана стреля встрани от вратата

4'
  • Първият пропуск в мача е на халфа на Монтана Николай Цветков-Демона. Той засече центриране отляво на Тони Тасев, но топката мина покрай вратата на Царско село