• Кристиан Георгиев заменя Бирсент Карагарен.

83'
  • Филип Михалевич заменя Парвиз Умарбаев.

83'
  • ГООООЛ за Локо Пд! Димитър Илиев бележи втори гол в мача след груба грешка на Джони Пласид, който не успя да изчисти една върната към него топка и вместо това я подари на нападателя.

81'
  • Ушагелов заменя Дилян Георгиев.

77'
  • Кавдански заменя Мирослав Будинов.

73'
  • Пропуск за Царско село! Луис Педро изведе по отличен начин Стефан Христов, който останал сам срещу Мартин Луков, не успя да го преодолее. Това бе първи точен удар за домакините от началто на мача.

73'
  • ГООООЛ за Локо Пд! Димитър Илиев увеличава преднината на смърфовете, след като бе изведен отдясно и стреля безпощадно по дигонала! Това е четвърто попадение за капитана на Локо Пд от началото на сезона.

69'
  • Димитър Илиев подава към Умарбаев в пеналта, който стреля много силно, но и много неточно.

68'
  • Стефан Христов заменя Борис Галчев за Царско село.

62+4'
  • Два поредни корнера пред вратата н гостите, които обаче не носят заплаха за Мартин Луков.

57'
  • ГОООЛ за Локомотив! Гостите от Пловдив повеждат в резултата след гол на Диниш Алмейда с глава. Домакините показаха стара слабост при статични положения. Парвиз Умарбаев центрира отлично от фал, а Алмейда се извиси над всички в наказателното поле и с глава разстреля Пласид.

53'
  • Дилан Мартенс заменя Панайотис Лука за Царско село на почивката.

46'
  • Начало на втората част.

45+3'
  • Край на първата част.

45+3'
  • Хубав удар на Димитър Илиев от фал, топката спира от външната страна на мрежата.

45+1'
  • Жълт картон за Антонио Георгиев.

42'
  • Нови проблеми за Царско село след центриране в наказателното поле. Този път Алмейда успя да отклони топката с глава към Аралица след подване от фал. Аралица стреля от въздуха, но Пласид отново бе на мястото си и спаси.

40'
  • Уникален пропуск за гостите! След центриране от корнер, Димитър Илиев отклони с глава топката към далечната греда, където абсолютно непокрит бе оставен Диниш Алмейда. Той овладе и стреля от блиска дистанция, но Джони Пласид показа класа и изиби. Това определено бе най-чистото положение в мача до този момент!

35'
  • Корнер за домакините.

24'
  • Страхотен шанс за Локомотив! След центрирането от корнера, Анте Аралица се извиси над всички в наказателното поле и стреля с глава, но прати топката на сантиметри от десния страничен стълб на вратата.

20'
  • Корнер за Локомотив.

19'
  • Принудителна смяна за домакините. Божидар Васев е заменен от Андерсон.

15'
  • Удар на Карагарен, който не затруднява Джони Пласид.

13'
  • Хубав удар на Николай Николаев фронтлно срещу вратата на Царско село. Топката среща тялото на Лъчезар Балтанов, а след това и ръката му в наказателното поле. Реферът е категоричен, че дузпа няма.

9'
  • Хубава атака за гостите по лявото крило.Бирсент Карагарен изведе много добре Анте Аралица отляво, но подаването на халфа за смърфовете бе много разочароващо.

7'
  • Много неприятен момент още в 3-ата минута на мача. Божидар Васев падна много неприятно след борба за висока топка. Защитникът нарани кръста си и има нужда от лекарска помощ.