1 : 0

• 70’ Антонио Георгиев
  • Край на мача - Царско село срещу Витоша Бистрица 1:0!

90+3'
  • ШАНС! Лъчезар Котев пропусна грандиозен шанс за изравняване на резултата, след като стреля от въздух, но Джони Пласид със страхотна изяви спаси удара. Причината да стреля от въздух е прекалено слаба изява на капитана на домакините - Реян Даскалов.

90+2'
  • Жълт картон за Георги Сърмов.

90+1'
  • Смяна за Царско село - влиза Джамов, излиза Дилан Бахамбула.

90+1'
  • Три минути минимално добавено време

• Жълт картон за Ивайло Иванов.

89'
  • Жълт картон за Йордан Минев, който направи груб шпагат.

86'
  • Смяна при домакините - излиа Лудсинио Маренго, влиза Ивайло Иванов

83'
  • Удар на Атанас Кабов вляво на наказателното поле на Царско село, но право в ръцете на Джони Пласид

82'
  • Смяна за Витоша - влиза Кабов, излиза Станислав Маламов.

75'
  • Смяна за Витоша - влиза Илия Димитров, излиза Кристиян Кочилов.

72'
  • ГОЛ ЗА ЦАРСКО СЕЛО! Малко повече от 30 секунди, след като се появи в игра Антонио Георгиев се разписа. Центриране на Бахамбула от фаул на втора греда отиде за Георгиев, който с глава засече и прати топката в левия ъгъл на Василев - 1:0 за "царете".

70'
  • Смяна за домакините - влиза Антонио Георгиев, излиза Един Бахтич.

68'
  • Спасяване! Ново спасяване на Християн Василев дойде след час игра. Дилан Бахамбула комбинира на двойно с Лудсинио, като първият стреля по земя, но слабо, за да може вратарят на бистричани да се намеси.

60'
  • УАУ! Голям шанс за Витоша Бистрица. Четин Садула получи вдясно към наказателното поле на домакините. Топката отиде към Гъргоров, който с глава продължи успоредно за Станислав Маламов. Бившият играч на ЦСКА финтира бранител на "царете" и стреля мощно с десния крак, но Джони Пласид с крака изби топката.

59'
  • Дилан Бахамбула отправи удар от свободен удар, но с лека сила, за да може Християн Василев да се намеси добре.

51'
  • Смяна на почивката за Витоша - влиза Георги Сърмов, излиза Даниел Кутев.

46'
  • ГРЕДА! Лудсинио Маренго от Царско село отправи мощен диагонален удар отляво. Топката първо се отби в напречната греда, след което и в левия страничен стълб на Християн Василев, но отново не пожела да влети във вратата на "бистришките тигри".

46'
  • Първата част между Царско село и Витоша Бистрица приключи при резултат 0:0.

45+2'
  • Шут на Емил Гъргоров от пряк свободен удар, но ударът премина встрани.

41'
  • Огромна възможност! Царско село имаха страхотен шанс да открие резултата чрез Дилан Бахамбула. Халфът на домакините бе намерен след центриране отляво и стреля с глава, но Християн Василве с една ръка изби встрани.

38'
  • Двоен шанс за Царско село, но ударите на Един Бахтич и Андерсон Колдейро бяха блокирани - корнер за домакините.

36'
  • Нов удар на Уесли Ната от разстояние, но и този шут не представляваше проблем за Християн Василев.

26'
  • Жълт картон за Даниел Кутев, който влезе брутално грозно в краката на Ивайло Марков и реферът логично му даде официално предупреждение.

23'
  • Жълт картон за Румен Гьонов, който направи циничен шпагат.

20'
  • Дора възможност за домакините - Един Бахтич стреля добре с левия крак от наглед трудна позиция, но Християн Василев с една ръка изби в ъглов удар.

16'
  • Опит! Уесли Ната залъга добре Кутев пред границата на наказателното поле и стреля с левия крак, но отново встрани от вратата на Василев.

11'
  • Възможност! Царско село създаде втори шанс в рамките на няколко секунди, като този път Андерсон се озова на изгодна ситуация след пробив на Лудсинио Маренго, но стреля неточно от дъгата - аут.

9'
  • Уесли Ната открадна топката в половината на Витоша и стреля от воле, но доста неточно - аут.

7'
  • Пропуск! Изключителна комбинация между Даниел Кутев и Лъчезар Котев доведе до грандиозен шанс за гостите. Котев остана сам срещу вратаря на "царете", но ударът му с десния крак профуча встрани от вратата - това бе чудесна възможност за гол!

6'
  • Шанс! Първата възможност в мача е факт и тя бе след далечен удар на Станислав Маламов, но Джони Пласид изби топката.